TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 28-08-2021 12:27   Güncelleme : 28-08-2021 12:27

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP) AKYAZI İLÇE BAŞKANLIĞI AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP) AKYAZI İLÇE  BAŞKANLIĞI AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP) AKYAZI İLÇE

BAŞKANLIĞI AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Akyazı İlçe Başkanlığı aşure etkinliği düzenlendi. Büyük Birlik Partisi Akyazı İlçe Başkanlığı Gazi Süleymanpaşa Camii önünde vatandaşlara aşure ikramında bulundu

BBP Akyazı İlçe Başkanı Naim Yolcu;

"Birlik, beraberlik, bolluk ve bereketin simgesi Aşure Günü’müz mübarek olsun. Rabbim ibadetlerimizi, iyiliklerimizi ve iyi dileklerimizi kabul etsin. BBP Partisi Akyazı ailesi olarak böyle bir organizasyon gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm İlçe Yönetim Kurulu Üyelerime, Mahalle Başkanlarıma, ve partimizin değerli üyelerine minnettarım.

ülkemizde gönül ve kader birliği paylaştığımız coğrafyalarda yaşanan bütün acı hatıraların son bulmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.’’dedi.

Kerbela Hadise’sinin yıldönümünü anarak sözlerine devam eden Yolcu‘’Hazreti Hüseyin Efendimiz ve bütün Kerbela şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum. Milli ve manevi günlerdeki bu birlik ve beraberliğimiz, bütün vatandaşlarımıza açık organizasyonlarımız pandemi koşullarına riayet ederek devam edecektir. BBP Ayazı İlçe Başkanlığı olarak milletimizle birlikte bütün sevinç ve üzüntüleri beraber paylaşmakta kararlıyız.’’ ifadelerini kullandı.