AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 03-08-2021 13:44   Güncelleme : 04-08-2021 13:46

MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNİN TEMEL İHTİYAÇLARI İÇİN BELEDİYE DEN ÇALIŞMA

MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNİN TEMEL İHTİYAÇLARI İÇİN BELEDİYE DEN ÇALIŞMA

MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNİN  TEMEL İHTİYAÇLARI İÇİN BELEDİYE DEN ÇALIŞMA

MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNİN

TEMEL İHTİYAÇLARI İÇİN BELEDİYE DEN ÇALIŞMA

Geçtiğimiz günlerde ilçemize fındık toplamak için gelen mevsimlik tarım işçileri ile bir araya gelerek onları ziyaret eden Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajı vermesinin ardından işçiler için bir güzel adım daha gelerek ilçemize fındık toplamak için gelen. Mevsimlik tarım işçilerinin Banyo, Tuvalet, Elektrik ve Su gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Belediye, Saski ve Sedaş ekiplerince çalışma başlatıldı.

Çalışmalar kapsamında ilk olarak seyyar tuvalet ve banyolar konularak su bağlantıları yapıldı. Akyazı Belediyesi Sağlık İşleri ekiplerince işçilerin kaldıkları çadırların etraflarının ve tuvalet banyo gibi yerler de ilaçlanarak dezenfekte edildi. Özellikle havaların oldukça sıcak gittiği bu günlerde mevsimlik tarım işçileri belediyenin bu çalışmasından oldukça memnun olduklarını ifade ederek çalışmalardan dolayı belediye başkanı Bilal Soykan’a teşekkür ettiler.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, İlçe Başkanları ile birlikte yapmış olduğu önceki ziyaretinde çocukların Başkan Soykan’dan futbol topu istemesinin üzerine başkan da bu isteklerine karşılık aldığı futbol toplarını çocuklara teslim ederek onları sevindirdi