TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 15-07-2021 09:06   Güncelleme : 15-07-2021 09:06

BAŞKAN BAYRAKTAR'DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN BAYRAKTAR'DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN BAYRAKTAR'DAN  15 TEMMUZ DEMOKRASİ  VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN BAYRAKTAR'DAN

15 TEMMUZ DEMOKRASİ

VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi BAYRAKTAR, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama paylaştı.

Başkan Bayraktar mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Hain darbe girişiminin beşinci yılında Türk Milleti’nin yazdığı kahramanlık destanı ve vatanı için göstermiş olduğu cesaretin onurunu hep birlikte bir kez daha yaşıyoruz. Dünyaya demokrasi dersi veren, Bayrağına, Devletine, kutsal değerlerine sahip çıkan bir Milletin ferdi olduğumuzdan dolayı gurur duyuyoruz.

Gerçekleştirilmeye çalışılan demokrasi katline karşı Milletimiz gereken cevabı vermiş, demokrasisine, sahip çıkma konusunda tarihte benzeri görülmeyen bir mücadele sergileyerek hâkimiyetin kayıtsız şartsız milletin olduğunu yine tescillemiştir.

Türk Milleti, demokrasi ve hukuk devletine olan bağlılığın sözde kalmadığını bir kez daha ispatlamıştır. Bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için bu mücadelelerimizi kendimize ders olarak görmeye devam edeceğiz.

İş dünyası olarak bize düşen görev; özveriyle çalışmak ve var gücümüzle ülkemiz ve gelecek nesillerimiz için üretmeye devam etmektir. Üst kuruluşumuz TOBB başta olmak üzere ülkemizdeki tüm oda/borsa ve mesleki kuruluşlar Türkiye için her zaman ellerini taşın altına koymuş ve koymaya da devam edecektir.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle vatanımıza ve demokrasimize karşı yapılan hain kalkışmaya direnen asil Milletimiz başta olmak üzere bu uğurda can veren kahraman demokrasi şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.”dedi.