TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 08-07-2021 16:24   Güncelleme : 08-07-2021 16:26

KÖPRÜ ULAŞIMA KAPATILDI

KÖPRÜ ULAŞIMA KAPATILDI

KÖPRÜ ULAŞIMA KAPATILDI

KÖPRÜ ULAŞIMA KAPATILDI

Sakarya genelinde etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkilemenin yanı sıra yer yer sel felaketlerine de sebep oluyor.

Akyazı ilçesi Beldibi Mahallesinde meydana gelen sel felaketinde yaklaşık 7 mahalleyi birbirine bağlayan köprünün ayaklarında tahribat oluştu.

 

HASAR GÖREN KÖPRÜ ULAŞIMA KAPATILDI.

Bölgeye sevk edilen jandarma ekiplerince ise köprünün giriş ve çıkışları ulaşıma kapandı. Köprünün bağladığı mahallelerde kalan vatandaşlar da ulaşımı alternatif yollardan sağlıyor. Yağış sonrasında oluşan sel felaketinde tahribata uğrayan köprü ve bölgesi havadan da görüntülendi.

KÖPRÜ YIKILMA TEHLİKESİNDE

Sel felaketinde ayaklarından hasarlanan köprünün yaklaşık 7 mahalleyi birbirine bağladığı ve ulaşımda aksamalar olduğu bildirildi

Dünden beri etkili olan yağmur, Mudurnu Çayını taşırdı.

Beldibi Mahallesinden geçen Mudurnu Çayı, köprünün ayaklarında da hasar oluşturdu. Köprü şu anda yıkılma tehlikesinde. 7 mahalleyi birbirine bağlayan köprüde ulaşım durduruldu Selin getirdiği malzemeler köprünün ayağında hasara neden oldu. Köprü üzerinden ulaşım durdurulunca diğer mahallelerde bulunan alternatif yollardan vatandaşlar ulaşımlarını sağlamaya çalışıyorlar” dedi.

Vatandaşlar ulaşımlarını alternatif yollardan sağlamaya çalışıyorlar.