TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 29-06-2021 16:06   Güncelleme : 29-06-2021 16:08

AKYAZI BOYBEYİ MADALYA AVINDA

AKYAZI BOYBEYİ MADALYA AVINDA

AKYAZI BOYBEYİ MADALYA AVINDA

AKYAZI BOYBEYİ MADALYA AVINDA….

Akyazı içerisinde faaliyetlerini sürdüren Boybeyi spor kulübü kayseri ve Ankara da madalya avında.

28-30 Haziran tarihlerinde kayseri ilinde yapılan 3. lige yükselme terfi müsabakalarına katılan Boybeyi masa tenisi takimi dün yapılan müsabakalarda rakiplerini yenerek son 16’ya kaldı.

Ayni tarihlerde Ankara ilinde düzenlenen gençler Türkiye şampiyonasında ise genç bayanlar 52 kg milli sporcumuz gökçe güneş ilçemizi ve ilimizi temsi ederek madalya peşinde olacak.

Boybeyi spor kulübü başkanı ve ayni zamanda Akyazı ilçe spor müdürü K.Adem Altun ilçemizde bir çok branşta faaliyet gösteren kulübümüzün masa tenisi takımımız 3.lige çıkmak için Kayseri’de, judo takimimiz Ankara’da Türkiye şampiyonasında derece elde etmek için mücadele edecekler. ilçe spor müdürlüğü ve Boybeyi spor kulübü olarak hedefimiz ilçemiz gençlerine her branşta yetiştirerek ilçemizin adini duyurmak için mücadele etmektedir.

Bu süreçte kulübümüze ve bizlere destek veren Sakarya Gençlik ve Spor il Müdürümüz Arif Özsoy beye, Akyazı kaymakamımız Yakup Güney beye, Akyazı belediye başkanımız Bilal Soykan bey ve kıymetli sponsorlarımız iş insanlarımız ve Akyazımızın markaları, Yener Kılınç beye, Öz Mert Baştan group’a, mestaş’a, wiber Ali Koç beye, Dumanoğlu Orman ürünlerine ve Altuntaş nakliyat’a verdikleri maddi ve manevi desteklerden dolayı kulübüm ve de sporcularım adına teşekkür ediyorum dedi.

SEZAİ YOLCUOĞLU