TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 24-06-2021 16:10   Güncelleme : 24-06-2021 16:15

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM BASIN BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM BASIN BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM  BASIN BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM

BASIN BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Mesut Ekrem ve Yusuf Çokal'dan Akyazı Basın Birliği'ne ziyaret

AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Basın Tanıtım Başkanı Yusuf Çokal ile birlikte Akyazı Basın Birliği'ni ziyaret etti.

AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem pandemi dolayısı ile çalışmalarımızda da kısıtlamalar yavaşlamalar oldu ancak son günlerde ülke genelinde görülen iyeleşme ve vaka sayılarının azalması ile normale dönüş için yapılan çalışmaların olumlu yönde sonuç ermesi bizleri memnun etmektedir

bizde teşkilat olarak kaldığımız yerden gece gündüz demeden 2023 programımız çerçevesinde çalışmalarımıza başlıyoruz bu çalışmalarımızın da basınımızdan destek istiyoruz

Başkan Ekrem basının gerek yapılan faaliyetlerin halka duyurusu gerekse sorunların gündeme gelmesi konusunda önemli yere sahip olduğunu belirterek “Akyazı için önemli görev üstendiğinizin farkındayız pandemi sebebiyle bir süre görüşmeler aksasa da bundan sonra daha yakın ilişkilerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz daha fazla bilgilendirmeler yapacağız ,ilçe teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden bu güne Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Eroğan’ın talimatları doğrultusunda uğramadık kapı bırakmamak için çalışmalara başlamıştık. Dünyayı saran koronavirüs salgını sebebiyle yavaşlama yaşadığımız çalışmalara yeniden daha azimle başladık" dedi.

 

Gerek ben gerekse teşkilatta görevli arkadaşlarımız hep birlikte çalmadık kapı bırakmayacağız" diyen İlçe Başkanı Ekrem; "AK Parti hükümetimizin, büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin yaptığı icraatları tek tek anlatacağız. Vatandaşımızın sorunları varsa onların çözüme kavuşturulması için canla başla çalışacağız. Bu kapsamda vatandaşın sorunları yakinen duyan bilen basın mensuplarıyla da bu kapsamda daha fazla bir araya gelerek sürekli diyalogda olacağız “diye konuştu.

Ziyarette Basın Birliği'nde bulunan Akyazı Haber'in 16. yaşını da tebrik eden İlçe Başkanı Mesut Ekrem, soru ve sohbet sonrası teşekkür ederek ayrıldı.

Ziyarette Akyazı Haber İmtiyaz Sahibi ve İha Temsilcisi Ali Yıldırım, AA Akyazı Temsilcisi Abdülkerim Çalışkan, Akyazı Halkınsesi'nden Ali Şanlı , Akyazı 24'den Ayhan Arslan , Akyazı Havadis'den Ömer Dere de yer aldı.