TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 15-04-2021 22:57   Güncelleme : 15-04-2021 22:57

BAYRAKTAR'I ZİYARET ETTİLER

BAYRAKTAR'I ZİYARET ETTİLER

BAYRAKTAR'I ZİYARET ETTİLER

Akyazı Sanayi Sitesinden Atso’ya Ziyaret

Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Çetin Sarı ve dernek başkan yardımcısı Ekrem İlhan Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar'ı makamında ziyaret etti. 

Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Çetin Sarı Akyazı sanayi sitemizde doluluk had safhada olduğunu sanayimizde iştigal etmesi gereken esnaflarımız gerek kiralık gerekse de satın almak istese dahi dükkan bulmakta sıkıntı yaşamaktadır mevcut sanayinin talebi karşılayamadığını yeni sanayi alanlarının ilçemize kazandırılması yönündeki talebini Başkan Bayraktar’a iletti.

Başkan Bayraktar; Sarı’ya ve İlhan’a Kuzuluk Sanayi alanları içerisinde yapılan çalışmalar hakkında  103 hektarlık alana ilaveten imar planının dışında bulunan 53 hektarlık alanın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bu alanın 4’ncü 5’inci ve 6’ncı sınıf verimsiz tarım alanı ve bu alanların eski kum, çakıl ocağı olduğunu Bunun haricinde 60 hektarlık alan ise sera alanı olarak plan çalışmaları yapılmış olup Akyazı’mızın gelişmesine büyük katkı sağlayacağını ifade etti. Bu çalışmaların sonlanması halinde küçük sanayi sitesindeki sıkışıklığın son bulacağını ifade etdi ve ziyaretden duyduğu memnuniyeti  dile getirerek teşekkür etti.