TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 02-04-2021 14:04   Güncelleme : 02-04-2021 14:08

BAŞKAN YÜCE, SAKARYA HABER'İ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN YÜCE, SAKARYA HABER'İ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN YÜCE, SAKARYA HABER'İ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN YÜCE,

SAKARYA HABER'İ ZİYARET ETTİ

Başkan Yüce, Sakarya Haber'i ziyaret ederek imtiyaz sahibi Ali Yıldırım ile görüştü. Sakarya Haber'in Serdivan 2. Cadde'deki adresinde gerçekleşen ziyarette Başkan Ekrem Yüce, hayvansal üretimde, seracılıkta, fidancılıkta, organik tarımda, kenevirde gerçekleştirdikleri üretim ve çalışmalarla, ekonomiye güç, istihdama katkı, çiftçiye destek verdiklerini söyledi. Bal54 ve Süt54'ün ardından şehrin tanıtılmasına katkı sağlayacak, coğrafi tescilli ürünleri kabağın ve kabak mamullerinin satışının yapılacağı Kabak Satış Ofisini açtıklarını kaydeden Yüce; "Hemşehrilerimizin haber alma hakları için fedakarca çalışan basın mensubu arkadaşlarımızla buluşuyoruz.

Sakarya Haber ve çalışanlarına çalışmalarında başarılar diliyorum" diyerek nazik misafirperverliklerinden ötürü Yıldırım'a teşekkür etti.

Sakarya Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım da ziyaretten dolayı Başkan Ekrem Yüce'ye teşekkür ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sakarya Haber'i markalaştırarak patentini aldıklarını ifade eden Yıldırım; "Sakaryahaber.com tescili, SAKARYA HABER marka patentini aldık.

Her gün daha fazla artan okur sayımızla ilkeli, tarafsız ve dürüst habercilikle yolumuza devam ediyoruz " dedi.