TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 01-04-2021 21:50   Güncelleme : 01-04-2021 21:56

YUNUS TEVER SAKARYA HABERİ ZİYARET ETTİ

YUNUS TEVER SAKARYA HABERİ ZİYARET ETTİ

YUNUS TEVER SAKARYA HABERİ ZİYARET ETTİ


Yunus Tever'den Sakarya Haber'e ziyaret

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Haber'i ziyaret etti.

Sakaryahaber.com'un Serdivan 2. Cadde'deki adresinde gerçekleşen ziyarette AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve AK Parti Sakarya Tanıtım ve Medya Başkanı Enis Aksoy, Sakarya Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım tarafından karşılandı.

Tever, 'hayırlı olsun' temennisinde bulunarak; "Yeni yönetimimizi oluşturarak şehrimize hizmet için çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu kapsamda halkımızla yakın diyalog içerisindeyiz. AK Parti, 2002’den bu yana Türkiye’de yaşanan değişim ve dönüşümün simgesi haline geldi. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki partimiz, eğitimden sağlığa, ekonomiden dış politikaya, sanayiden çevreye kadar hemen her alanda ülkemizin seviyesini yükselterek yoluna emin adımlarla ilerliyor" dedi.

Sakarya Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Habercilikte şehrin ismi olan Sakarya Haber'i markalaştırarak yola çıktık. Sakaryahaber.com tescili, SAKARYA HABER marka patentini aldık. Serdivan'daki yeni ofisimizde çalışmalarımıza hız kazandırdık. Her gün daha fazla artan okur sayımızla ilkeli ve dürüs şekilde şehrimize hizmet etmeye çalışıyoruz" dedi.