TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 15-03-2021 14:15   Güncelleme : 15-03-2021 22:21

BAYRAKTAR 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

BAYRAKTAR MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

BAYRAKTAR 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Z. Şinasi Bayraktar ve Yönetim kurulu sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı.

 15.03.2021

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z. Şinasi  Bayraktar, ATSO Meclis başkanı Muzaffer Başer, Meclis üyesi Ali Gezer ve Odamız Genel Sekreteri  Harun Bayrak Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi   Dr. Yavuz Tepeçınar’ın, hastane yönetiminin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar  "Ülkemiz tüm dünyada olduğu gibi bir yılı aşkın bir süredir korona virüs salgınıyla mücadele ediyor. Bu mücadelenin başkahramanları ise sağlık çalışanları, tıp camiamızdır. Kahramanlarımızın, Tıp Bayramı'nı canı gönülden kutluyor, hayati derecede önem arz eden özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Tıp camiası, tarihinin en yoğun ve zorlu dönemlerinden birini yaşıyor. Ancak, Türk sağlık teşkilatı, bu zorlu süreçten de alnının akıyla çıkmasını bilecektir. Ülkemizdeki sağlık çalışanları, bugüne kadar alkışı hak eden bir performansla, örnek bir mücadele sergilemişlerdir. Eşten çocuktan, anadan babadan uzakta kalarak ve çok büyük bir özveri örneği göstererek, yeri geldiğinde izinlerinden bile feragat edip durmadan, yorulmadan çalışmışlardır. Bugün eğer diğer ülkeler gibi çok zor durumda değilsek, onların bu özverili yaklaşımları ve eşsiz gayretleri sayesindedir. Bu kutsal mücadelede hayatını kaybeden sağlık şehitlerimize Allah'tan rahmet, aileleri ile meslektaşlarına baş sağlığı diliyorum. Her şeye rağmen canı pahasına da olsa mücadeleyi elden bırakmayan sağlık çalışanlarımızın da Tıp Bayramı'nı kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur buldukları, başarılı oldukları, çok daha güzel günler diliyorum dedi.

Okunma Sayısı: 6