TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 10-03-2021 16:53   Güncelleme : 10-03-2021 16:53

MÜFTÜ DEMIR'DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

MÜFTÜ DEMIR'DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

MÜFTÜ DEMIR'DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

MÜFTÜ DEMIR'DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI                                                    Akyazı  İlçe Müftüsü Kamil  Özcan DEMİR Görevine Başladı..

Yeni görevine başlayan Akyazı İlçe Müftüsü Sayın Kamil Özcan Demir hem göreve başlaması hem de Miraç kandili dolayısı ile bir  mesaj yayınladı.

Kamil Özcan Demir;"Bizleri yüce dinimiz, İslama,insanlığa,milletimize, vatanımıza, Akyazı'mıza hizmet etmemizi lütfeden Yüce Rabbimize sonsuz hamdüsena, Efemdimiz Hz. Muhammet Mustafa (s. a. v) Efendimize salat ve selam olsun. Akyazı İlçe Müftüsü olarak yeni görevime başlamış bulunmaktayım. Bu yeni vazifemde her zaman olduğu gibi öncelikli gayem ihlas ve samimiyetle çalışarak Allah'ın rızasını kazanmaktır.Çıktığımız bu yeni yolda tam bir ekip ruhu ile hareket edeceğim. Din Hizmetini yürütürken hizmetlerimizin temelinde sevgi, saygı, istişare, paylaşma, şeffaflık ve dürüstlük her zaman ön planda olacaktır.Bu ulvi görevi yürütürken merkezden en ücra köşedeki mahalleye varıncaya kadar Din hizmetini bir ibadet anlayışı içerisinde, zaman mefhumu gözetmeksizin, gece gündüz koşturan vefakar, cefakar Din görevlisi kardeşlerimizle birlikte çalışacağız. Yüce Rabbim, bu kutlu vazifemiz esnasında, bizleri bir an olsun istikametten ayırmasın. Bizleri, kendi rızasına ulaştıracak amellere, Akyazılı kardeşlerimize, vatanımıza, milletimize, dinimize faydalı olacak hayırlı hizmetlerde bulunmayı muvaffak eylesin. Bu vesile ile Akyazı'lı kardeşlerimizi en kalbi duygularımla selamlıyor, her kademede görev yapan bütün personelimize hizmetlerinde başarılar diler, idrak edeceğimiz Mübarek Miraç Kandilinin Akyazı' mıza, Sakarya'mıza, ülkemize ve tüm islam alemine hayırlar getirmesini Yüce Rabbim'den niyaz ederim.

Saygılarımla...

Akyazı İlçe Müftüsü

Kamil Özcan Demir