TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 05-03-2021 14:44   Güncelleme : 05-03-2021 14:46

BAKKALLARDAN MAVİ DESTEK

BAKKALLARDAN MAVİ DESTEK

BAKKALLARDAN MAVİ DESTEK

BAKKALLARDAN MAVİ DESTEK

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yönetim ve denetim kurulu üyeleri, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret ederek, esnafın beklentileri ve sorunlarını ilettiler.

Yönetim ve denetim kurulu üyeleriyle yaptıkları ziyareti değerlendiren Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Yönetim ve denetim kurullarında yer alan arkadaşlarımız ile birlikte Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret ederek yerel ve genel anlamdaki beklentilerimizi, sorunlarımızı ve isteklerimizi istişare etme fırsatı bulduk. Koronavirüs sürecinin en başından beri vefa gruplarında gönüllülük esasıyla yer alan, zor günlerde vatandaşın yanında olan, dükkanlarında koronavirüse karşı önlemlerini alarak çalışan esnafımıza özverisi için teşekkür eden valimize bizde yakın ilgisi ve sorunlarımıza içtenlikle eğilmesi nedeniyle tekrar teşekkür ediyoruz. Valimizin en kısa sürede esnaflarımızı ziyaret ederek, istişareleri sürdüreceğini belirtmesi bizleri ayrıca mutlu etmiştir.” Dedi.

Koronavirüs ile mücadelede Sakarya’nın normalleşmesi için bakkal esnaflarının gereken desteği vereceğini belirten Başkan Akdardağan, “Bilindiği gibi ilimiz vaka sayılarının yüksekliği açısından kırmızı kategoride yer almaktadır. Ziyaretimizde; Valimiz Çetin Oktay Kaldırım öncülüğünde başlatılan ve ilimizin normalleşmesi için mavi kategorinin hedeflediği koronavirüs ile mücadele seferberliğinde tam destek olacağımızı bu vesileyle beyan ettik. İlimizin maviye dönmesi ve normalleşmesi için şehrin bakkal esnafları olarak alınan tedbirlere ve denetimlere katkı vermeyi sürdüreceğiz.” Dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Ahmet Akdardağan tarafından Vali Çetin Oktay Kaldırım’a günün anısına fotoğrafının bulunduğu işlemeli seramik tablo hediye edildi.