TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 24-02-2021 00:18   Güncelleme : 24-02-2021 00:18

BAYRAKTAR SAKARYA HABERİ ZİYARET ETTİ

BAYRAKTAR SAKARYA HABERİ ZİYARET ETTİ

BAYRAKTAR SAKARYA HABERİ ZİYARET ETTİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Z.Şinasi Bayraktar Sakarya Haberi  ziyaret etti

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Z.Şinasi Bayraktar, Sakarya Haber'i ziyaret etti. 
ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Yönetim kurulu üyesi Muzaffer Başer , Serdivan 2. Cadde'de yeni yerinde çalışmalarını sürdüren Sakarya Haber'e ziyaret gerçekleştirdi. 

Ziyarette Bayraktar'ı Sakarya Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım karşıladı. Bayraktar, Sakarya Haber'i takip ettiğini ve çalışmalarını başarılı bulduğunu dile getirdi. 

Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı gibi değerlere sahip Sakarya Haber'in objektif bir bakış açısıyla ortaya koyduğu haberlerin, demokrasimizin güçlenmesinde, birlik ve beraberliğimizin korunmasında, toplumsal barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir payı bulunduğunu ifade eden Bayraktar, çalışmalarında başarı dileklerini iletti. 
Sakarya Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım ise ATSO Başkanı  Z.Şinasi Bayraktar'ın ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti. 

2002 yılında tescil edilen Sakarya Haber'in artan takipçi sayısı ile attığı markalaşma ve patent adımlarıyla bugün önemli bir yere ulaştığını kaydeden Yıldırım; "
İnternet haberciliğinde her gün yenilikler birbirini izliyor; internet haberciliği ve sosyal medya giderek habercilikte daha geniş bir alanı kaplıyor. Bizde yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Önceliğimiz hızlı, doğru ve tarafsız habercilik. Sakarya Haber'i bu şehrin markası haline getiriyoruz.