TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 07-02-2021 22:55   Güncelleme : 07-02-2021 22:55

YILDIRIM BAYRAKTAR'I ZİYARET ETTİ

YILDIRIM BAYRAKTAR'I ZİYARET ETTİ

YILDIRIM BAYRAKTAR'I ZİYARET ETTİ

 

Akparti 22-23. Dönem Sakarya Millet vekili, Yeni Dünya Vakfı  Genel Başkan Yardımcısı Recep Yıldırım Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktarı makamında ziyaret etti.

Başkan Bayraktar Akparti Sakarya Milletvekili, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Recep Yıldırım’ın ziyaretinden ötürü ATSO Başkanı Bayraktar duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Ülkemizin içinde bulunduğu  süreçten bahsederek başta marketlerdeki fahiş fiyat artışıyla ilgi tüketicilerden de gelen şikayetleri dile getirdi. Ticaret ve Sanayi Odası olarak fahiş Fiyat artışlarıyla ilgili gerekli inceleme ve tespitler yapılarak İlgili Kurum ve Kuruluşlara iletilmek üzere bağlı bulunduğumuz TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği)’mize ATSO Başkanı Bayraktar söz konu fahiş fiyat artışıyla ilgili incelemelerimizi ve çözüm önerilerimizi ilettiğini ifade etti.

Milletvekili Yıldırım, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Z.Şinasi Bayraktar’ın ATSO’ da yaptığı hizmetleri ve ilçemizin Sanayi ve Ticaret alanında gelişmesi için verdiği başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getirdi.

Karşılıklı fikir alışverişinin ardından Başkan Bayraktar yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek 22-23 Dönem Sakaya Millet Vekili  Yıldırım’a teşekkür etti.