AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 22-10-2020 10:03   Güncelleme : 22-10-2020 14:09

BAŞKAN SOYKAN İŞİNİ BİLİYOR ÖNCE KUZULUK

BAŞKAN SOYKAN İŞİNİ BİLİYOR ÖNCE KUZULUK

BAŞKAN SOYKAN İŞİNİ BİLİYOR  ÖNCE KUZULUK

BAŞKAN SOYKAN İŞİNİ BİLİYOR

ÖNCE KUZULUK

Merkez Mahallelere Yama

Kuzuluk’a Sıcak Asfalt

Merkez mahallelere yama yapın akyazı belediyesi Kuzuluk Mahallesini sıcak asfaltla tüm sokalar asfaltlanıyor

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan Kuzuluk’a görülmemiş asfalt atağı başlattı.

2 yıldır proje üretmemekle eleştirilen başkan Soykan son meclis toplantısında bizimde projelerimiz var olgunlaşmasını bekliyoruz demişti. Bu hafta Kuzuluk’ta asfalt atağı başladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SASKİ ile görüşmeleri bitiren Başkan Soykan uzun süredir bu proje üzerinde çalışıyordu. Toplamda 3,5 milyon TL'lik asfalt atılması planlanıyor.

SASKİ, Sakarya Büyükşehir belediyesine Kuzuluk’un ana yollarını, Akyazı Belediyesi bütçesiyle özel bir firmadan satın alınan asfalt ile ara yolları bitirmeyi planlıyor. Proje bittiğinde Kuzuluk’ta asfaltsız yol kalmayacak.

 

MUHTARLAR MUTLU

Büyük hizmetleri mahallelerine kazandıran Kuzuluk Orta mahalle muhtarı Murat Çakmakçı ve Kuzuluk Topçusırtı Mahalle muhtarı Osman Boğaz mutlu oldular. Muhtar Osman Boğaz sık,sık canlı yayın yaparak asfalt çalışmaları başlayan mahallesinden yayın yaparak Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’a teşekkür etti.

 

Muhtarlar Tepkili

71 Mahalle bulunan Akyazı’da aralarında 4 yılı aşkın süredir asfalt bekleyen mahalle muhtarları duruma tepkili. Kuzuluk’a pozitif ayrımcılık yapıldığını savunan muhtarlar AK Partiye tepkili.

Bazı muhtarların AK Partiden istifa ettiği öğrenildi.