TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 17-10-2020 15:00   Güncelleme : 17-10-2020 15:02

ŞEHİT POLİS SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ŞEHİT POLİS SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

 ŞEHİT POLİS SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ŞEHİT POLİS SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İki gün önce Erenler'de trafik kazası geçiren polisimiz

Mehmet Tekcan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

hayatını kaybeden Polis memurunun eşi, Vali Kaldırım ve Emniyet Müdürü Kaya'dan, "Sorumlular bir ay yatıp çıkmasınlar Onlarla yüzleşmek istiyorum" dedi "Almayın doyamadım ki daha yeni evliydik" diyerek al bayraklı tabuta sarılması yürekleri sızlattı.
ŞEHİT POLİS SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Tedavi altında olduğu Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşam savaşını kaybederek şehit olan polis memuru Mehmet Tekcan için Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Törene, şehit polisin babası Ahmet Tekcan, annesi Makbule Tekcan, eşi Büşra Tekcan ile Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya belediye başkanları siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tören öncesi Vali Çetin Oktay Kaldırım ve İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile görüşen Büşra Tekcan, suçluların cezalandırılmasını isteyerek, "Bir ay içeride yatıp çıkmasına izin vermeyin. Ne olur suçluların ceza almasını sağlayın. Benim eşim vatan aşkıyla yanardı. Siz bizi hiç yalnız bırakmadınız ama o hainlerin ceza almasını sağlayın. 6 yaşındaki oğlumuz babasız kaldı, lütfen bana söz verin" dedi. Türk bayrağına sarılı tabuta sarılan Büşra Tekcan, "Almayın doyamadım ki daha yeni evliydik" diyerek al bayraklı tabuta sarılması yürekleri sızlattı eşini asker selamıyla uğurladı.Tören sonrası Tekcan'ın cenazesi toprağa verileceği Ankara'nın Elmadağ ilçesine gönderildi.

17 Ekim 2020 Cumartesi

om/files/uploads/1602936093-