AKYAZI
Giriş Tarihi : 12-10-2020 19:28   Güncelleme : 12-10-2020 19:28

TEŞEKKÜRLER ALİ İHSAN YAVUZ İYİ Kİ VARSIN

TEŞEKKÜRLER ALİ İHSAN YAVUZ İYİ Kİ VARSIN

TEŞEKKÜRLER ALİ İHSAN YAVUZ İYİ Kİ VARSIN

TEŞEKKÜRLER ALİ İHSAN YAVUZ İYİ Kİ VARSIN

İŞ BAŞA DÜŞTÜ

Ak parti genel başkan yardımcısı Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz,

Sakarya ile ilgili hizmetleri anlatırken Sakarya'ya bir acil durum hastanesi gerektiğini altını çizerek konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi

 

Deprem bölgesinde yaşadıklarını da hesaba katarak Sakarya'ya bir acil durum hastanesi kazandırılması konusunda bir süredir istişarelerde bulunduklarını, görüşmeler yaptıklarını dile getirerek şu ifadeleri kullandı:"Bugüne kadar kiminle görüştüysek bunun bir ihtiyaç olduğunu, ellerinden geleni fazlasıyla yapacaklarını dile getirdiler. Sağlık Bakanımız; şehir olarak inşaatı yapmamız halinde mefruşat, teçhizat, ekipman ve personel anlamında elinden gelenin fazlasını yapacağını dile getirdi. Biz de bugün milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye ve İl Başkanımızla birlikte, bu işi ete kemiğe büründürebilme adına sayın Valimizi ve ardından da sayın SATSO başkanımızı ziyaret edeceğiz. Çarşamba günü ise Ankara'da bir dizi ziyaretlerimiz olacak."
Yavuz, sağlık alanındaki yatırımlara güçlü bir boyut kazandırmak üzere, birlik içinde böyle bir adımı atma yolunda kendilerini motive eden, destek veren ve verecek olan herkese teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

Görüldüğü gibi sakarya milletvekili Ali ihsan yavuz Diyor ki

Sağlık Bakanımız; şehir olarak inşaatı yapmamız halinde mefruşat, teçhizat, ekipman ve personel anlamında elinden gelenin fazlasını yapacağını dile getirdi.

 

İşte hizmet buna derler hastaneyi Sakarya yapacak

BAKAN mefruşat, teçhizat, ekipman desteği verecek

bu hizmet için Ak parti genel başkan yardımcısı

Sakarya milletvekili

Ali ihsan Yavuz

teşekkürü fazlasıyla hak ediyor

TEŞEKKÜRLER

ALİ İHSAN YAVUZ

İYİKİ VARSIN

 

Ayrıca

8 yıldır konuşulan ama ihalesi bile yapılamayan

1000 yataklı hastanenin de ihalesi yapılacakmış

Buda güzel bir haber