AKYAZI
Giriş Tarihi : 11-10-2020 14:14   Güncelleme : 11-10-2020 14:15

ANNE OĞLU İÇİN ÇIRPINIYOR BİR ANNE OLARAK YARDIM İSTİYORUM

ANNE OĞLU İÇİN ÇIRPINIYOR BİR ANNE OLARAK YARDIM İSTİYORUM

ANNE OĞLU İÇİN ÇIRPINIYOR  BİR ANNE OLARAK YARDIM İSTİYORUM

ANNE OĞLU İÇİN ÇIRPINIYOR

BİR ANNE OLARAK YARDIM İSTİYORUM

Akyazı İlçesinde yaşayan üç çocuk babası Yasin Barutçu ayak ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede kanser olduğunu öğrendi.

 

Barutçu, tedavisi için yardım bekliyor.

Hastane Mahallesi'nde yaşayan Yasin Barutçu, ayak ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti. Yapılan tetkikler sonucunda Barutçu'ya, yumuşak doku kanseri tanısı kondu. Yasin Barutçu; "Hastalığımın tedavisi ABD'de var. Benden kan örnekleri alınım ABD'ye göndermemiz gerekiyor. Devlet Amerika'daki yapılacak masrafları karşılamıyor. Yaklaşık 30-35 bin lira civarında bir masrafı var. Bunu karşılayacak durumumuz yok. Hastaneye eş, dost yardımlarıyla gidip geliyoruz. Yatağa bağlı kalmak istemiyorum" dedi.

 

Eşini 6 yıl önce kaybeden 3 çoçuğuna zor şartlarda büyüttüğünü söyleyen anne Aynur Barutçu ise " Oğlumun kanser olduğunu öğrendim. İki aydır yardımlarla gidip geliyoruz. Oğlumun kurtulması için Amerika'da yapılacak bir tedavi var. Onun için yardım istiyorum. Oğlumu yatağa bağlı istemiyorum. Oğlumun 3 tane çocuğu var. Onların başında olmasını istiyorum. Çocuklarıyla yaşamasını istiyorum. Benim 3 tane çocuğum var. Ben bir anneyim. Anne olarak yardım istiyorum" diye konuştu.

 

Anne Aynur Barutçu, oğlunun kemoterapi aldığından enfeksiyon riski sebebiyle çocuklarından ayrı kaldığını ifade ederek; "Bu çok büyük rakam değil. Benim için büyük rakam. Engelli maaşı alıyorum. Bir anne olarak yardım istiyorum" şeklinde konuştu.

https://youtu.be/08EAj2Y7R5I