AKYAZI
Giriş Tarihi : 29-09-2020 16:33   Güncelleme : 29-09-2020 16:33

AKYAZI’YA SIRTINI DÖNDÜ

AKYAZI’YA SIRTINI DÖNDÜ

AKYAZI’YA SIRTINI DÖNDÜ

AKYAZI’YA SIRTINI DÖNDÜ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Kendisini yıllardır Akyazılı olarak tanıttı 22-23 dönem Sakarya milletvekili Recep Yıldırım'ın ardından kendisinin Akyazı ilçesini temsil eden milletvekili olarak ilan etti ve Akyazılılar dan oy isteyen Yavuz Uzun zamandır Akyazı ilçesine gelmiyor

Ak parti ilçe kongresine de gelmeyen Yavuz Hendek ilçe kongresinde Hendek ilçesine öve,öve bitiremedi konuşmasında ilçelerin sorunlarından söz etmeyen Yavuz Kongrede Sakarya milletvekili olarak değil Ak parti genel başkan yardımcısı gibi konuştu ve genel siyasetle ilgili bilgi verdi.

Yavuzun bu tutumu eleştiri konusu oldu

 

Kongrede konuşan Yavuz

“Böyle coşkulu bir kongrede Hendek her zaman kendini ve farkını ortaya koymuştur. Sakarya’da bütün ilçelerimiz müthiş bir gelişme kaydediyor.

Ama Hendek bu ilerleme trendini çok daha önceden yakalamıştı.

Cumhur İttifakı ile birlikte yol alan bu iktidarın Türkiye’ye en fazla kazandırdığı 1 numaralı şey özgüvendir.

Bizler için yapamaz dedikleri her şeyi tek,tek yaptık ve şimdi yapılamaz denilen Kanal İstanbul projesini de yapacağız.

Cumhur İttifakının tek bir amacı var ki terör örgütlerini silip süpürelim. Birliğimiz, beraberliğimiz, ittifakımız, kardeşliğimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasındaki en büyük güçtür.

Bizler canını dişine takmış bu liderin arkasında sıra dağlar gibi dimdik duralım çünkü başka bir Recep Tayyip Erdoğan yok” dedi.