AKYAZI
Giriş Tarihi : 26-09-2020 15:40   Güncelleme : 26-09-2020 16:41

DAMADINI ÖLDÜREN ZANLI YAKALANDI

DAMADINI ÖLDÜREN ZANLI YAKALANDI

DAMADINI ÖLDÜREN ZANLI YAKALANDI

DAMADINI ÖLDÜREN ZANLI YAKALANDI

Cinayet Zanlısı Jandarmanın Dedektifleri Jasattan Kaçamadı

Düzce'de 3 ay önce damadını silahla vurarak öldürdükten sonra kaçan katil zanlısı Hendek ilçesinde saklandığı evde arkadaşları ile alkol alırken düzenlenen operasyonla yakalandı.

07 Haziran 2020 tarihinde Düzce ilinde damadı olan E.H.yi ateşli silahla vurup öldürdükten sonra kaçan Çağlar H. İsimli firari jandarmanın dedektifleri olan JASAT timlerince 20 günlük takip sonucu saklandığı Sakarya ili Hendek ilçesinde yakalandı.

Yaklaşık 3 aydır firari olarak gezen zanlının Sakarya ili Hendek ilçesi Turanlar Mahallesinde saklandığı bilgisini alan JASAT Timleri zanlıyı 20 gün boyunca sıkı takipe alarak saklandığı evi tespit etti.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT dedektifleri 25 Eylül'de harekete geçti.

Firari zanlının kolluk kuvvetleri eve geldiğinde kaçmak için kendine gizli kaçış yeri hazırladığını tespit eden Jasat timleri firariyi takip ederek evin çevresinde tertip aldı.

Firari Çağlar H. saklandığı evin bahçesinde arkadaşları ile alkol aldığı esnada Jasat operasyona başladı. Firarinin kaçmasına fırsat vermeden kıskıvrak yakaladı.

Yakalan cinayet zanlısı Düzce 2. Sulh Ceza Hakimliğince Kasten Öldürme suçundan arandığı için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Ekiplerine sorgulanmak üzere teslim edildi.