AKYAZI
Giriş Tarihi : 24-09-2020 16:01   Güncelleme : 24-09-2020 16:05

ATSO BAŞKANI Z.ŞİNASİ BAYRAKTAR GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

ATSO BAŞKANI Z.ŞİNASİ BAYRAKTAR GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

ATSO BAŞKANI Z.ŞİNASİ BAYRAKTAR GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

ATSO BAŞKANI Z.ŞİNASİ BAYRAKTAR GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, ilçede bulunan AYDIN ÖRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. AKYAZI ŞUBESİ fabrikasında, yaşanılan yangın olayından dolayı fabrikaya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

ATSO Başkanı Z. Şinasi BAYRAKTAR geçtiğimiz günlerde kazan dairesinde fabrika içerisindeki kumaşların kurutulmasında kullanılan kızgın yağı taşıyan borularda meydana gelen sızma nedeniyle yangın çıkan AYDIN ÖRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. AKYAZI ŞUBESİ’NE geçmiş olsun ziyareti yaparak hasar tespitinde bulundu.

 

Başkan BAYRAKTAR’I fabrika Genel Müdürü Hasan AKYÜZ ,Üretim Müdürü Hüseyin Şahin Taş ve İnsan Kaynakları Müdürü Halil TAMAY ağırladı. Fabrika yetkililerine geçmiş olsun dileklerini ileten BAYRAKTAR çıkan yangın ve oluşan maddi hasarı yerinde gördü ve yaralılar hakkında bilgi aldı. Başkan BAYRAKTAR, “AYDIN ÖRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş ilçemizde köklü firmalardan olup ilçemize istihdam sağlayan bir işletmedir. Çıkan yangında maddi hasarın dışında iki yaralımızın olduğunu ve yaralanan emekçi kardeşlerimizin durumunun iyi olduğunu öğrendik. Yaralanan iki kardeşimize acil şifalar diliyor ve tüm Aydın Örme çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ” dedi.

AYDIN ÖRME SANAYİ VE TİCARET A. Müdür Hasan AKYÜZ, Üretim Müdürü Hüseyin Şahin TAŞ ve İnsan Kaynakları Müdürü Halil TAMAYATSO Başkanı BAYRAKTAR’IN geçmiş olsun ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ve fabrikaların sorunlarıyla yakinen ilgilendiği için teşekkür ettiğini ifade ettiler.