TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 04-09-2020 19:16   Güncelleme : 04-09-2020 19:16

MHP’DEN KINAMA

MHP’DEN KINAMA

MHP’DEN KINAMA

MHP’DEN KINAMA

Akyazı ilçemiz de son günlerde meydana gelen ve tutuklanarak cezaevine gönderilen malum tarikat şeyhi müsvettesi ve 12 yaşındaki kız çocuğumuzla ilgili haber maalesef ulusal basına da yansımış ve bu da biz Akyazı'da yaşayan Onbinlerce insanı derinden yaralamış ve üzmüştür.

Devletimizin yetkili organları olayı titizlikle takip ederek yargı sürecini başlatmış ve süreç bir tutuklamayla devam etmektedir.

Bu konuda adalet ve yargı sistemimize güveniyor ve gerekli inceleme ve araştırmalar neticesinde devletimizin yetkili yargı organlarının en doğru kararı vereceğine de inanıyor ve güveniyoruz kanaatimiz ve beklentimiz de bu yöndedir.

Makamı, kimliği ne olursa olsun, hiç kimsenin masum ve savunmasız, bakmaya bile kıyamadığımız çocuklarımıza dokunmaya hak ve salahiyeti yoktur.

Temennimiz suçlu, suçsuz ayrıştırılarak suçluların ders niteliğinde, en ağır şekilde cezalandırılmasından yanadır.

MHP Akyazı İlçe Teşkilatı olarak yaşanan bu çirkin olayın Akyazı'mıza mal edilmemesini ( kaldı ki yapılan araştırmalar neticesinde malum şahıs zaten Akyazı'lı da değilmiş)ve Akyazı'mızın bir daha böyle çirkin hadiselerle anılmamasını talep ve temenni ediyor ve suçluların en ağır şekilde cezalandırılmasını bekliyoruz.

MHP AKYAZI İLÇE BAŞKANI

Ali DERTLİ