TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 31-08-2020 21:11   Güncelleme : 31-08-2020 21:29

BAŞARININ ADRESİ AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ

BAŞARININ ADRESİ AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ

BAŞARININ ADRESİ AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ

BAŞARININ ADRESİ AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ

Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi bu yıl 53 öğrenciyi üniversiteye yerleştirerek bu yıl da geleneği bozmadı ve başarılarına bir yenisini ekledi.

Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi, açıklanan 2020 Üniversite Yerleştirme sonuçlarının ardından yüksek başarı grafiği ile yine ilçenin gururu oldu.

Daha önceki yıllarda da üniversite yerleştirme oranlarıyla takdir kazanan Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi bu yıl da geleneği bozmadı ve başarılarına bir yenisini ekledi.

Liseden bu yıl mezun olan 53 öğrenci Uçak Mühendisliği, Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi'nin de yer aldığı pek çok fakülteyi kazandı.

Okul müdürü Murat Yeşilbaş “ Bu yıl Covid-19 nedeniyle okullar kapanıncaya kadar yüz yüze, okullar kapandıktan sonra uzaktan eğitim yoluyla öğrencilerimize ulaştık ve eğitimlere devam ettik, bu başarımızda emeği olan, idareci ve öğretmenlerimize, velilerimize , öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum ”dedi.

 

Ad Soyadı

Üniversite Adı

Program Adı

ÖZCAN BAHAR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İstanbul Tıp Fakültesi

HİLAL DERMAN

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi (İngilizce)

ZEYNEP BİLGİN

 

İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)

AYBÜKE NUR ÇİLİNGİR

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Tıp Fakültesi (İngilizce)

AHMET EMİN ALGIN

GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

Tıp Fakültesi (İngilizce)

POLAT EROL

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

ŞAHİN KILIÇ

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

MELİKE GÜÇLÜ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

MUHAMMET HAMDEMİR

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

ELİF TEMEL

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

ŞEVVAL USTAHÜSEYİN

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

HATİCE ADAK

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

EMİRHAN ERİŞ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

ESRA DEMİRATA

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Psikoloji (İngilizce)

YASİR ŞEKERCİ

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)

EMİRHAN KOÇANLAR

KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

ALİ DEMİRTAŞ

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)

Tıp Fakültesi

MUSTAFA ÇAKMAK

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

ASIM EFE AYHAN

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği Fakültesi

ÖMER LÜTFÜ KARA

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Eczacılık Fakültesi

ELİFSU KOCA

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Diş Hekimliği Fakültesi (Burslu)

HALE ÖZMERT

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Eczacılık Fakültesi

BURAK ÇOLAK

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)

DEMİRHAN KARAKAŞ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği

İREM ŞEN

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği Fakültesi (%50 İndirimli)

ARZU ARI

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Eczacılık Fakültesi (İngilizce)

TUĞÇE AYDIN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA

Bilgisayar Mühendisliği

YUSUF ŞİŞKOLAR

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)

Uçak Mühendisliği

ETHEM ERDEM SÖNMEZ

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

İşletme (İngilizce)

EFSANUR YILMAZ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Eczacılık Fakültesi (İngilizce)

CANSU ÖZTAŞ

İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ

Eczacılık Fakültesi

BEYZA ŞAHABAŞ

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)

MELİKE ÇON

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Beslenme ve Diyetetik

AYSİMA TOY

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Kimya Mühendisliği (İngilizce)

ÖYKÜ NAZLI ÇELİK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Hukuk Fakültesi

YAVUZ YİĞİT SARGIN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Hukuk Fakültesi (İÖ)

MİRAY MERÇAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mimarlık

AYÇA BELAT

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

Kimya Mühendisliği (İngilizce)

ŞEVVAL ÇON

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Beslenme ve Diyetetik

İREM USLU

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

BİLGE BİLGİÇ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

FATİH ASLANALP

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Mühendisliği

ALEYNA GEDİK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)

ALEYNA AKIN

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Makine Mühendisliği

FURKAN EFE ŞAHİN

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Makine Mühendisliği

HAZAL EBRAR AKAR

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Odyoloji

ZEYNEP OCAK

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

ECEM GÜLŞAN

BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ

Veteriner Fakültesi

SUDE ÖZKURT

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)

Beslenme ve Diyetetik

SİMGE YURDUSEV

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Bilişim Sistemleri Mühendisliği

ECE NUR GÜNER

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

Hemşirelik

EDANUR AŞKAR

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Şehir ve Bölge Planlama

HİLAL ÖZTÜRK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Biyoloji

AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİNDEN 2019 YILINDA MEZUN OLUP BU YIL ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİ LİSTESİ

TAHA ÖZLEMİŞ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Uçak Mühendisliği

AYŞEGÜL BAK

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

İREM BİLİCİ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

ŞEYMANUR COŞKUNER

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Diş Fakültesi

BERK TUNALI

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Elektronik Mühendisliği

YUNUS EMRE AKTAŞ

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

ŞEVVAL YILMAZ

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ

Mimarlık Fakültesi

NİDA ŞEKER

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

BETÜL NİLAY TAŞİ

GİRESUN Üniversitesi

Tıp Fakültesi

MERT ERGÜN

TOKAT GAZİ OSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

SALİHA KARAGÜZEL

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Ekonomi

ELİF SUDE KAPAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Hukuk Fakültesi

EĞMEN ÜSTÜNER

İSTANBUL CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ

Veterinerlik

MERVE DEMİR

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Biyomühendislik

ZEHRANUR ÖZKAN

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Mühendisliği

CEYDA KARADAYI

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İlköğretim Matematik Öğret.

ŞEYMA AHSEN TINAZ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Moleküler Biyoloji ve Genetik

ELİF BERFİN KARDAN

YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği Fakültesi

BATUHAN BESEN

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği Fakültesi

ERHAN HİÇSÖNMEZ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Havacılık Elektrik ve Elektroniği

MUHAMMED ACAR

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Mühendisliği

SIDIKA ESRA ÖZDEMİR

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Eczacılık Fakültesi

KAAN CUMHUR ÖZTÜRK

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

Makine Mühendisliği

SERHAT ERTÜRK

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

Eczacılık Fakültesi

FAHRİ SAMET ÇAMUR

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği Fakültesi

ERVANUR KARABULUT

TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

ELİF CEREN ERGİN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

AYŞEGÜL ÖZEL

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (GÜLHANE)

Beslenme ve Diyetetik

SARE ZÜLAL DUMAN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Kimya

MELİKENUR BAŞLIK

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Gıda Mühendisliği

BATUHAN ÇETİN

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Mühendisliği

BERKE UTKU ZAĞLI

SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Elektrik Elektronik Mühendisliği

BEYZANUR ERDEM

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

BUSE DOĞAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İlköğretim Matematik Öğret.