AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 16-07-2020 11:52   Güncelleme : 16-07-2020 15:11

AKYAZI’DA 15 TEMMUZ COŞKUYLA KUTLANDI

AKYAZI’DA 15 TEMMUZ COŞKUYLA KUTLANDI

AKYAZI’DA 15 TEMMUZ COŞKUYLA KUTLANDI

AKYAZI’DA 15 TEMMUZ COŞKUYLA KUTLANDI

Akyazı 'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli birlik günü Akyazı ilçe Kaymakamı Yakup GÜNEY, Belediye Başkanı Bilal SOYKAN, İlçe protokolü ve vatandaşların katılımıyla coşku ile kutlandı.

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi'nce  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Gazi Süleymanpaşa Camii önünde etkinlik gerçekleştirildi.

 Akyazılılar hain darbe girişiminin 4. yıldönümünde etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ulusa sesleniş konuşması izletildi.

 Slayt gösterisinin ardından Merkez Bara Camii İmam Hatibi Kadir Kurtoğlu Kur'an ı Kerim okundu. Akyazı İlçe Müftüsü İzzet Şener'in yaptırdığı duanın ardından Gazi Serkan Sağlam, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Akyazı Başkanı Ali Gezer, Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar ve Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Kahraman konuşma yaptı.

 Etkinliğe Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Gürel, İlçe Emniyet Müdürü İsa Coşar, İlçe Jandarma Komutanı ve diğer protokol üyeleri de katıldı.