AKYAZI
Giriş Tarihi : 22-06-2020 16:52   Güncelleme : 22-06-2020 16:52

ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR’DAN AKYAZI HABER'E ZİYARET

ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR’DAN AKYAZI HABER'E ZİYARET

ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR’DAN AKYAZI HABER'E ZİYARET

ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR’DAN AKYAZI HABER'E ZİYARET

 

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Akyazı Haber'i ziyaret etti.

 

ATSO Başkanı Bayraktar, , Akyazı Haber'e ziaret gerçekleştirdi. Bayraktar'ı Akyazı Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım ile Akyazı Haber Reklam Müdürü ve Anadolu Ajansı Akyazı Muhabiri Abdülkerim Çalışkan karşıladı.
İlçedeki gelişmelerin konuşulduğu ziyarette ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, ilçe ekonomisinin gelişimi için çaba sarf ettiklerini kaydetti.

Koronavirüs sürecinden düm dünya ve Türkiye'de olduğu gibi Akyazı ticaretinin de etkilendiğini ifade eden Bayraktar, üyelerinin salgın sürecindeki sıkıntılarını en aza indirmek için çalıştıklarını vurguladı.

Bununla ilgili TOBB, Tarım ve Orman Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı ile görüşmeler yaptıklarını anlatan Bayraktar; "Beyaz et ve yumurta tavukçuluğunu, büyükbaş hayvan besicilerinin yaşamış oldukları sıkıntıları, süt ve süt ürünleri sektörlerinin talepleri, tarımsal ve kırsal kalkınma destekleri gibi birçok başlıkta görüş ve taleplerini Bakan Pakdemirli’ye ilettik. Yine Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a taleplerimizi bildirdik." dedi.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası’nın girişimleri sonucunda ilçeye SGK Şubesi kazandırdıklarını hatırlatan Bayraktar, şunları söyledi; "
İşçimiz, esnafımız, çiftçimiz, tüccarımız sorunlarını burada çözebiliyor. Bunun için Adapazarı'na gitmek zorunda kalmıyor artık.  Yine ilçemize TOBB tarafından kaliteli ve modern bir ortaokul kazandırdık."
Bayraktar,  Akyazı Haber'i yakından takip ettiğini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Akyazı Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Akyazı Haber olarak doğru habercilik anlayışıyla ilçedeki gelişmeleri başta Akyazı halkı olmak üzere ülkenin değişik yerlerinde ve yurt dışında bulunan Akyazılılara duyuruyoruz. Kamuoyunu bilgilendirmek için çalışıyoruz." diye konuştu.