TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 12-03-2020 16:00   Güncelleme : 12-03-2020 18:06

TÖRENLE AÇILIŞI YAPILDI

TÖRENLE AÇILIŞI YAPILDI

TÖRENLE AÇILIŞI YAPILDI

TÖRENLE AÇILIŞI YAPILDI

Akyazı Kaymakamı Yakup Güney ve belediye başkanı Bilal soykan İlçe milli eğitim müdürlüğüne bağlı Atatürk İlk ve Ortaokulu’nda açılışa katıldılar

Sakarya Valiliğimiz Yikop , Akyazı Belediye başkanlığı ve Hayır sever vatandaşlarımız tarafından tamamlanan Atatürk ilk öğretim okulunun içinde ki ana sınıfının açılışı bu gün gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başlayan törende bir konuşma yapan Okul Müdürü Ahmet Duman Okul öncesi eğitimin çok önemli olduğunu belirterek çocuklarımız bu dönemde çok hızlı bir gelişim göstermektedir. Yine bu dönemde uygun şartlarda ve uygun fiziki ortamlarda sağlıklı bir şekilde yetiştirilmelerinin önemi çok önemlidir. Bu gün açılışını yapacağımız ana sınıfları bunun en güzel örneğidir. Dedi ve yapımında emeği geçen ve açılış törenine katılan her kese  teşekkür etti.

 Okul Müdürü Ahmet Duman’ın konuşmasının ardından Papatyalar ve Gökkuşağı sınıfları şiirlerini okudular.

 Açılış öncesi Sınıfların gerçekleşmesinde önemli katkı sağlayan Başta Belediye Başkanı olmak üzere diğer kişilere Kaymakam Yakup güney tarafından plaket ve teşekkür belgesi verildi.

 Ana sınıflarının açılışı Kaymakam Yakup Güney Belediye Başkanı Bilal Soykan, Milli Eğitim yetkilileri ve bazı velilerin katılımı ile gerçekleşti.