AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 10-03-2020 17:46   Güncelleme : 10-03-2020 17:46

BAŞKAN SOYKAN’DAN DEKANA ZİYARET

BAŞKAN SOYKAN’DAN DEKANA ZİYARET

BAŞKAN SOYKAN’DAN DEKANA ZİYARET

BAŞKAN SOYKAN’DAN DEKANA ZİYARET

Belediye Başkanı Bilal Soykan Belediye Başkan yardımcıları Ünal Gündüz,Mehmet Öztürk.Mehmet Çakmak,Ali Özel  ile meclis üyesi Yılmaz Taşdelen’le  beraber Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Akyazı Sağlık Bilimleri Fakültesi yeni Dekanı Prof. Dr. Yurdanur Dikmen hanımefendiyi ve Fakülte sekreteri Sertaç Koç’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi yeni Dekanı Prof. Dr. Yurdanur Dikmen hanımefendiyi ve Fakülte sekreteri Sertaç Koç’u makamında ziyaret eden Başkan Soykan hayırlı olsun dileklerinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.

Başkan Soykan ziyaretinde kurumlar arası işbirliğine de vurgu yaparak Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültemiz ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun. 

Akyazı Belediyesi olarak her zaman kurumlarımızla işbirliği içerisinde olduk bundan sonra da her zaman hem diğer kurumlarımızla hem de yeni fakültemizle de işbirliği içerisinde olacağız.

Fakültemizin yeni Dekanı Prof. Dr. Yurdanur Dikmen hanımefendiye ve Fakülte sekreteri Sertaç Koç’a görevlerinde başarılar diliyorum ”

dedi