AKYAZI
Giriş Tarihi : 07-03-2020 20:21   Güncelleme : 07-03-2020 20:24

ATSO'DAN TAZİYE ZİYARETİ

ATSO'DAN TAZİYE ZİYARETİ

ATSO'DAN TAZİYE ZİYARETİ

ATSO'DAN TAZİYE ZİYARETİ 

AKYAZI TİCARET VE SANAYİ ODASI  İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NA VE İLÇE ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANLIĞINA ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU 

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi BAYRAKTAR ve Meclis Başkanı Muzaffer BAŞER ile birlikte Akyazı İlçe Jandarma Komutanı HAMİT GENCAY TAŞDEMİR ve İlçe Askerlik Şubesi Başkanı Mevlüt Muhsin ALKAN’ı ziyaret etti.

 

Ziyaretle ilgili değerlendirmede bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı BAYRAKTAR İDLİP’de gerçekleşen hain saldırı sonrası Jandarma  Komutanımıza ve Askerlik Şubesi Başkanına başsağlığı dileklerinde bulunmak, devletimizin ve ordumuzun yanında olarak, destek vermek amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdik.

 

Gerçekleştirdiğimiz ziyarette her zaman milletimizin, devletimizin ve ordumuzun yanında olduğumuzu belirttik. Üstlendiğimiz sorumluluğun bilincinde olarak hem vatandaş olarak hem de iş dünyası temsilcileri olarak bugün de İDLİP’te gerçekleşen hain saldırıya ilişkin, ortak tepki gösterdiğimizi dile getirdik.  Şehitlerimiz için başsağlığı ve taziyelerimizi dile getirdik. Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası olarak, alınacak her kararın, atılacak her adımın arkasındayız dedi.