TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 21-02-2020 20:17   Güncelleme : 21-02-2020 20:17

ÇATALKÖPRÜ MAHALLESİ SÖZ DEĞİL İCRAAT BEKLİYOR

ÇATALKÖPRÜ MAHALLESİ SÖZ DEĞİL İCRAAT BEKLİYOR

ÇATALKÖPRÜ MAHALLESİ SÖZ DEĞİL İCRAAT BEKLİYOR

ÇATALKÖPRÜ MAHALLESİ SÖZ DEĞİL İCRAAT BEKLİYOR

Çatalköprü mahallesini ziyaret eden MHP ilçe başkanı ve meclis üyeleri vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları ve talepleri dinleyerek çözüm arayışı için elinden geleni yapmaya çalışıyor

Bu ziyaret esnasında eski İl Genel Meclisi üyelerinden Zeki Küçük Mahallemizin 2. Amatör kümede oynayan bir takımı var.

100 civarında alt yapımız sporcumuz var. Belediye başkanımıza ziyaretleri sırasında bu konuyu açtık. Bilgisi var. Mahallemizde bir antreman  sahası yapılması en azından etrafının tel örgü ile çevrilmesini talep ettik.

Bize malzemesini verin biz işçiliğini yaparız dedik.

Ancak bir ses çıkmadı. Bu konuda desteklerinizi istiyoruz dedi.

AKCAN’DA SÖZ VERMİŞTİ

Bu konuda takımın kaptanı Halil İbrahim Karacabey de daha önceki Belediye Başkanı Hasan Akcan da söz vermişti ancak gerçekleşmedi. Sadece maçlara gidip gelmek için araç tahsis ediyordu. Ancak Bilal Başkanımızdan  şu ana kadar hiçbir yardım göremedik. Gelen gideni aratırmış atasözü gerçekleşti. Kaptan  Karacabey önümüzdeki ay 2. Amatör küme maçları başlayacak.imkanlarımız kısıtlı. Bir an önce antrenman sahasının yanında malzeme desteği bekliyoruz dedi.

VATANDAŞLAR PİS OKUDAN RAHATSIZ

Kızılcık Orman ve Türk Orman mahallelerinden geçmekte olan Karacasu’yun yaydığı koku Çatalköprü mahallesinin de problem Halk bu sorunun çok acil çözümünü istiyor.

AYRICA

Çatalköprü mahallesindeki köpekler oldukça çok diyen mahalle halkı hem tehlike saçıyorlar hem de mezarlığımızda mezarlarımızı tahrip ediyorlar. Mezarlığımızın duvarlarının yapılması ile köpeklerin mezarlığa girmesinin önleneceğini söyleyen mahalle halkı kendi imkanları ile bunu çözemeyecekleri için belediye ve başkandan yardım beklediklerini söylediler.