AKYAZI
Giriş Tarihi : 10-07-2019 13:51   Güncelleme : 10-07-2019 13:51

BAŞKAN YÜCE SERT TEPKİ GÖSTERDİ

BAŞKAN YÜCE SERT TEPKİ GÖSTERDİ

BAŞKAN YÜCE SERT TEPKİ GÖSTERDİ

BAŞKAN YÜCE SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce çıkan yalan haberlere tepki gösterdi

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Rizeli Sanatçı Davut Güloğlu’nun oğlunu istisnai kadrodan işe aldığı yönündeki iddialara sert tepki gösterdi. Yüce; "Göz göre göre yalan söylüyorlar. Böyle bir şey olmaz arkadaşlar" dedi. 

 

Belediye Meclis Toplantısı'nda konuşan Başkan Ekrem Yüce, bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada hiç alakasız, ilgisiz gerçek dışı haberler çıktığını anımsattı. 

 

Rizeli Sanatçı Davut Güloğlu’nun oğlunu istisnai kadrodan işe aldığı yönündeki iddialara da değinen Yüce, haberlerin gerçek dışı olduğunu belirtti. Yüce; "Ben özel kalem müdür yardımcılığına birini atamışım. Sağda solda yazılar duyuyorum. Ancak kimse bana sormuyor. Atamasını kim yapacak? Başkan yapacak. Başkanın haberi yok. Başkana soran yok. Kimse demiyor ki "başkana soralım" diye. Muhatabı olan kişi açıklama yapıyor. Bu kişi avukatlığı bitirmiş. Gelmiş bizim bilgimizden, birikimimizden istifade etmek istemiş. Basında aldı başını gitti. Böyle bir şey olmaz arkadaşlar. Böyle bir şey doğru mu? Ben hizmet adına kulaklarımı tıkadım. Göz göre göre yalan söylüyorlar. Sakarya'yı bir adım daha ileri nasıl götürürüm benim işim o" diye konuştu.