Reklamı Geç
Advert
TOÇOĞLU VE AKYAZI
ALİ ŞANLI

TOÇOĞLU VE AKYAZI

Bu içerik 1046 kez okundu.

TOÇOĞLU VE AKYAZI

Ülkemizin genel bir sorunu olmasına rağmen Akyazı da yoğun olarak yaşadığımız trafik sorunu halkı bezdirdi. İlçemizde yeteri kadar yol ve caddelerin olmaması olanlarında günün koşullarına göre düzenlenmemesi nedeniyle ilçemizde yaşanan trafik ve ulaşım sorunu halkı isyan noktasına getirmeye başladı.

Mevcut şartların kötü olmasının yanında bu kadar oluyor daha iyisi olmazmış gibi bir tutum içine giren ilgililer bu sorunu çözmek adına hiç bir şey yapmadıkları halkımız arasında zaman, zaman öfkeyle zaman, zamanda eleştirilerek gündemdeki yerini koruyor.

Bu ilçede bu düzeni sağlamakla görevli birimler var olmasına rağmen

Sorunun artarak devam etmesine bir anlam veremeyen halkımız, şikâyetlerin başında ilçe trafiğini sıkıntıya sokan özellikle Büyükşehir belediyesinin görevleri arasında bulunan cadde ve kavşakların günün koşullarına göre düzenlenmemesi mevcut kavşaklarda sinyalizasyonların bulunmaması ilçede araç kullanmayı güçleştirdiği gibi şehir içi ulaşımı ve yayalarımızı da tedirgin etmektedir. Yetkililerden en azından bu caddelerdeki trafiği düzenli ve akışkan hale getirilmesini için Hemen bir çalışma başlatmaları zürriyeti vardır.

Mevcut caddelerin çoğunda yayalar için yeteri kadar trotuarların olmadığını dolayısıyla insanların araç yolunu kullanmak zorunda kaldıklarını bununda önemli riskler ortaya koyduğu ilgililerce Akyazı belediyesincede biliniyor olmasına rağmen konu ile ilgili çalışmaların yapılmaması düşündürücüdür.

Akyazılı hemşerilerim adına ilgilileri göreve Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu’nuda ilçedeki bu durumu görmesi için Akyazı’ya davet ediyorum.

Belediyelerin asli görevlerinden olan şehir içi ulaşımını sağlayacak altyapıları caddeleri sokakları kavşakları ve yaya geçişlerini düzenleyerek trafik hizmetine sunmaktır.

Sayın Toçoğlu  Akyazı için verdiğiniz sözleri ne zaman yerine getireceksiniz siz değimliydiniz Akyazı’nın tüm hizmetlerini yapacağız Akyazı’ya hizmet borcumuz var diyen bu sözünüzü bir ankara escort bayan kez daha hatırlatıyorum

En azından Bizden aldığınız para kadar hizmet istemek Akyazı halkının hakkı deyimli?

Sayın Toçoğlu Önümüz bahar ve yaz inşallah bu sorunu ve diğer önemli sorunları ortadan kaldıracak çalışmaları ilçemizde de yaparsınız.

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YOLCUOĞLU KUTSAL TOPRAKLARDA
YOLCUOĞLU KUTSAL TOPRAKLARDA
BU KARAR GEÇERLİ Mİ?
BU KARAR GEÇERLİ Mİ?