Advert ÇİKOLATA Advert Balıkçı Hüseyin

BİLAL SOYKAN ÖNCELİ PROJELERİNİ AÇIKLADI

BİLAL SOYKAN ÖNCELİ PROJELERİNİ AÇIKLADI

BİLAL SOYKAN ÖNCELİ PROJELERİNİ AÇIKLADI
BİLAL SOYKAN ÖNCELİ PROJELERİNİ AÇIKLADI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 309 kez okundu.
Advert

BİLAL SOYKAN ÖNCELİ PROJELERİNİ AÇIKLADI

 

Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, öncelikli projelerini

açıkladı.

Yerel seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren Bilal Soykan, seçmenlerle bir araya gelerek projelerini anlatıyor.

Akyazı için öncelikli projelerini açıklayan Soykan, Akyazı'ya hizmet etmek için çıktıkları bu kutlu yürüyüşte geleneksel ve kültürel mirasa sahip çıkarak, birlikte yaşadıkları şehrin sorunlarının bilincinde olarak Akyazı için Büyükşehir Belediyesi, Meclis Üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları ile tüm kamu kurumlarıyla hep birlikte gece gündüz çalışacaklarını belirtti.

 "Yeni bir Akyazı için 31 Mart yerel seçimlerinde dualarınıza ve desteklerinize talibiz" diyen Bilal Soykan, projeleri için şunları kaydetti; "

 

Öncelikli projelerimiz arasında güzel Akyazımız için terminal projemiz var.  Sakarya'nın hayvancılıkta en önemli ilçesi Akyazı'da mezbahane ve hayvan pazarı projesi ile Yahyalı-Akyazı Bağlantı Yolu Projesi'ni hayata geçireceğiz. D-140 Karayolu Yahyalı Kavşağını Akyazı sanayi istikametine doğru 3,5 kilometrelik duble yol ile bağlayıp yeni bir giriş yapmayı planlıyoruz. Bu yolu Karacasu Caddesi ile birleştirerek trafiğe yeni bir nefes ve Akyazı'ya yeni bir bulvar kazandırmış olacağız."

 

Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yapacakları projelere de değinen Bilal Soykan; "İçinde yüzme havuzu, basketbol sahası, kay kay pisti, kişisel spor aletleri, yürüyüş parkurları, çocuk parkurları ve bisiklet yolu bulunan Spor Kompleksi ve Meydan Projesi, Akyazı İlçe Merkezi'nde su isale hatlarının yenilenmesi, 2. etap kanalizasyon çalışması, altyapısı biten yolların asfaltlanması ve yeni cadde düzenlemelerini gerçekleştireceğiz." diye konuştu.

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ  İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
31 MART SONRASI   BEŞ YILIN  GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?
31 MART SONRASI BEŞ YILIN GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?