CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTAR ADAYI HÜSEYİN YAZICI KİMDİR

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTAR ADAYI HÜSEYİN YAZICI KİMDİR

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTAR  ADAYI HÜSEYİN YAZICI KİMDİR
CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTAR  ADAYI HÜSEYİN YAZICI KİMDİR
Bu içerik 1411 kez okundu.
Advert

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTAR

ADAYI HÜSEYİN YAZICI KİMDİR

Akyazı Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Yazıcı, birikimleri ve tecrübeleriyle mahalle halkının hizmetine talip olduğunu söyledi.

1976 yılında Cumhuriyet Mahallesi'nde doğduğunu istanbul escort bayan belirten Hüseyin Yazıcı; "43 yıl komşularım ve halkımızla beraber oldum. Cumhuriyet ilkokulu Müdürü Merhum Zeki Yazıcı'nın oğluyum. SAÜ Emlak Yönetimi ve Muhasebe Bölümü mezunuyum. Eğitimime devam ediyorum. Açık Öğretim Fakültesi Medya İletişim öğrencisiyim" dedi.

 

Şehirde 15 yıldır emlak işletmeciliği yaptığını ve ilçenin ilk ve tek radyo istasyonu Akyazı FM'in sahibi olduğunu anlatan Yılmaz, hakkında şu bilgileri verdi; "Halk Eğitim Merkezi Emlak Danışmanlığı usta öğreticisiyim. Akyazı Belediyesinde organizasyon ve sunuculuk yapıyorum. Akyazı Belediyesi Toplu Konutlar Satış Müdürlüğü yaptım. Halen Radyo Akyazı’da Radyo Programcılığı yapıyorum. Radyo Televizyon Meslek Birliği (RATEM) üyesiyim,

TRT Genel Müdürlüğü ve RTÜK Radyo Televizyon Üst Kurulu                       daveti ile Ankara’da  radyo, televizyon, diksiyon ve spikerlik eğitimi aldım. As Akyazı Spor Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundum. 

Sakarya Emlakçılar Meslek Odası Yönetim Kurulu üyesiyim. 2014 Yerel Seçimlerinde muhtar adayı oldum. Üç aday arasında halkımızın desteği ile  yüzde 42 oranda 900 ’den fazla oy aldım."

 

Mahallesinde hizmet odaklı çalışmalar yapmak istediğini ve hizmet için aday olduğunu vurgulayan Hüseyin Yazıcı; "Gönülden çalışacağız. Gönüller kazanacağız. Birikimlerim, tecrübelerim, kişiliğimle mahallemizde halkımızın hizmetine talibim. Yeni dönemde daha etkili, daha sosyal, daha özverili, daha girişken olacağız" diye konuştu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
MHP VE HALİT ÇOTUR
MHP VE HALİT ÇOTUR