AKYAZI’DA BUNLAR KONUŞULUYOR

AKYAZI’DA BUNLAR KONUŞULUYOR

AKYAZI’DA BUNLAR  KONUŞULUYOR
AKYAZI’DA BUNLAR  KONUŞULUYOR
Bu içerik 2136 kez okundu.
Advert

AKYAZI’DA BUNLAR  KONUŞULUYOR

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan seçimleri bir buçuk ay kala giderayak kendisine üç başkan yardımcısı  ataması yaptı.

Belediye Başkan yardımcılıklarına daha önce bu görevi yürütürken şartların yetersiz olduğu iddiası ile  zorunlu olarak görevden alınan ve Akcan tarafından Özel kalem Müdürlüğüne getirilen Mustafa Tonyalı özel kalem müdürlüğünden Akcan tarafından tekrar Başkan yardımcısı olarak atanırken  Belediye Mali İşler Müdürü Veysel Cengiz ile İnsan Kaynakları ve Eğitim müdürü Selda Aksima’da Akyazı Belediyesinin yeni Başkan yardımcıları oldular.

Aradan bir hafta geçmesine rağmen, ilçede hala bu atamalar gündemde.

Akyazı belediyesinde yapılan bu sürpriz  atamalarla ilgili belediye başkanı  Akcan’dan bir açıklama yapılmaması seçimlere bir buçuk ay kala yapılan bu atamalarla ilgil Ak parti ilçe başkanı ve Ak parti belediye başkan adayının sesiz kalması ilçede konuşulan konuların başında yer almaya devam ediyor

Akcan tarafından yapılan bu atamalarla ilgili

Ak parti başkan adayı

Bilal Soykanın

bilgisi

var mı ?

Yok mu ?

Ak parti başkan adayı

Bilal Soykan seçildiği takdirde

Akcan Tarafından Giderayak Atanan

bu üç isimle çakışacak mı?

çakışmayacak mı? 

soruları ilçede konuşulan Konuların başında

yer almaya devam ediyor

Ayrıca Akcan’ın hizmet süresinin bitimine bir buçuk ay kala yaptığı bu şaşırtan atamalarla yaptığı ihalelerle borçlanma yetkisi almakla borç almak için belediyenin taşınmazlarını ipotek vermek için meclisten yetki alması  

Akcan kime hizmet ediyor sorularını gündeme getirdi

Sahi Akcan ne yapmaya çalışıyor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mahrem konular     2019-02-13 Yapılan araştırma neticesinde verilen üç başkan yrd. Lıkları ikisi sırf m. Tonyalıya verilen başkan yrd. Lığının dikkat çekmemesi içindir. Gerek muh müd gerek personel müd. Böyle bir talep gelmemiş kendilerinde bu atamanın m. Tonyalı için yapılan atamaya oluşacak tepkileri yaymak ve karartma yapmak amacıyla olduğunu bilmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
MHP VE HALİT ÇOTUR
MHP VE HALİT ÇOTUR