AKYAZI TİCARET VE SANAYİ ODASI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI YAPTI

AKYAZI TİCARET VE SANAYİ ODASI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI YAPTI

AKYAZI TİCARET VE SANAYİ ODASI   OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
AKYAZI TİCARET VE SANAYİ ODASI   OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
Bu içerik 1248 kez okundu.
Advert

AKYAZI TİCARET VE SANAYİ ODASI 

OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI YAPTI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısını yapmak üzere Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasından sonra Meclis oturumuna ait tutanaklar görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. 2018 Aralık ayı Kat’i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu Oda Genel Sekreteri tarafından okunarak Meclis üyeleri tarafından tasdik edildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Yönetim Kurulu’nun aylık faaliyetleri ve ATSO çalışmaları, ilçemizin gündemleri hakkında bilgiler verdi.  Başkan Bayraktar, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Ekonomi Şurası Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bakanlarımız, Oda ve Borsalarımızın yönetim kurulu ve meclis başkanları ile çok sayıda iş adamlarının katılımıyla TOBB İkiz kulelerde gerçekleştirildi. Gerçekleşen Şurada oda üyelerimiz tarafından, tarafımıza iletilen sorunları rapor halinde toparlayarak TOBB Başkanı M.Rifat Hisarciklioğlu’na Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve ilgili bakanlıklara sunduk. Bilindiği üzere  ekonomik açıdan reel sektörün yaşadığı sıkıntılara karşı üretilen çözüm yollarına ağırlık verilmesi gerektiğini vurguladık. Sunduğumuz sorun ve çözüm önerilerinin takibi olup sonuç almaya çalışacağız.

Başkan Bayraktar Meclis toplantısında; bizler geçmiş yıllardaki tecrübelerimizle, ilçemizdeki tüm kamu kurum kuruluşlar ve sivil toplum örgütleri ile birlikte hareket etme ve ortak paydada yolumuza devam etme arzusundayız. Bu süreçte önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerinde İlçemiz Belediye Başkan adaylarından Akyazı için ne gibi projeler geliştirdiklerini kamuoyu gibi bizlerde merak ediyoruz. Adaylarımızın ilçemiz ve Oda üyelerimizin sorunları ile ilgili projelerini açıklamalarını beklemekteyiz,dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
MHP VE HALİT ÇOTUR
MHP VE HALİT ÇOTUR