EKREM YÜCE: PAMUKOVA ÖRNEK OLACAK

EKREM YÜCE: PAMUKOVA ÖRNEK OLACAK

EKREM YÜCE: PAMUKOVA ÖRNEK OLACAK
EKREM YÜCE: PAMUKOVA ÖRNEK OLACAK
Bu içerik 841 kez okundu.
Advert

EKREM YÜCE: PAMUKOVA ÖRNEK OLACAK

Pamukova’yı ziyaret eden AKP Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce, 31 Mart seçimlerinin ardından çok daha farklı bir Pamukova düşlediklerini ifade ederek, “Bu birliktelikle çok güzel işler yapacağımıza inancım tam” dedi

AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Pamukova’yı ziyaret etti. Pamukova Belediyesi’ni ve partisinin ilçe teşkilatını ziyaret eden Yüce, daha sonra muhtarlarla bir araya geldi. Tüm kesimlerle el ele vererek, Pamukova’yı daha iyi bir noktaya taşıyacaklarını belirten Yüce, “Pamukova örnek gösterilen bir ilçe haline gelecek” dedi. Muhtarlar buluşmasına AKP İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik, Belediye Başkanı Cevat Keser, Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip ve mahalle muhtarları katıldı.
YÖREMİZİN İNSANI
Başkan Adayı Ekrem Yüce'yi Pamukova'da ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, "Ekrem Yüce bizim ağabeyimiz, kardeşimizdir. Yöremizin, bölgemizin insanıdır. Sakarya’mızın gelişimi için çok çalışacağına ve güzel projeleri hayata geçireceğine olan inancımız tamdır. 31 Mart seçimleri ülkemizin bekası için çok önemlidir. Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız Ekrem Yüce'yi Pamukovalı hemşerileri çok seviyor ve destekliyor" dedi.
FARKLI PAMUKOVA
Yüce, Pamukova’da birlik ve beraberlik içerisinde çok önemli çalışmalar yapacaklarını söyledi. 31 Mart seçimlerinin ardından çok daha farklı bir Pamukova düşlediklerini ifade eden Yüce, “Sakarya’mızın güney bölgesi çok verimli ve mümbit topraklara sahip. Bu birliktelikle çok güzel işler yapacağımıza inancım tam. İlk olarak tüm gönüllere dokunacağız. Gönül köprüleri kuracağız. İlçe başkanımızla, belediye başkanımızla, muhtarlarımızla tam uyum içerisinde olacak, Pamukova’yı daha iyi bir noktaya taşıyacağız. Sizlerin destekleriyle inşallah Pamukova örnek gösterilen bir ilçe haline gelecek” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAYIP DÖRT MİLYON TL İÇİN MÜFETTİŞ GELİYOR
KAYIP DÖRT MİLYON TL İÇİN MÜFETTİŞ GELİYOR
TOPLANTIDA AS AKYAZISPOR’A  100.000.00 TL VERİLMESİ KARARI ÇIKTI
TOPLANTIDA AS AKYAZISPOR’A 100.000.00 TL VERİLMESİ KARARI ÇIKTI