Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

MHP'Lİ BABAOĞLU HENDEK'TEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MHP'Lİ BABAOĞLU HENDEK'TEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MHP'Lİ BABAOĞLU HENDEK'TEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MHP'Lİ BABAOĞLU HENDEK'TEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1610 kez okundu.
Advert

MHP'Lİ BABAOĞLU HENDEK'TEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MHP Hendek Belediye başkan aday adayı Turgut Babaoğlu,sosyal medyadan açıkama yaparak aday  olduğunu açıkladı

Babaoğlu ittifak çerçevesinde Hendek'ten aday gösterilmediğini ancak ilçe sakinlerinin kendisiyle ilgili bir beklenti içinde olduğunu belirterek, "Adaylığımı açıklıyorum" dedi.

 

İŞTE O AÇIKLAMA

Kıymetli Hemşerilerim, Dostlarım;

Malumunuz olduğu gibi “31 Mart Yerel Seçimleri”nde Hendek ilçemizden MHP Belediye Başkanı Aday Adayı olmuştum. Partimizin “Cumhur İttifakı” kapsamında yapmış olduğu aday belirleme sürecinde şahsımın adaylığı gerçekleşmemiştir. Ülkemizin bekası için Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin “Cumhur İttifakı” politikalarına verdiği desteği ve özveriyi tüm yüreğimle destekliyorum. Ancak bir Hendekli olarak yıllardır halkımızın benden “Bizim Turgut” duygusuyla beklediği ve vaat ettiğim hizmetleri yapmak adına ilçemizden “Belediye Başkan Adaylığımı açıklıyorum. Adaylığımın şekli ve nasıl olacağı kıymetli arkadaşlarımla yapacağım görüşmeler neticesinde birkaç gün içinde netleşecektir. Hendek halkımız şunu bilmelidir ki: “BİZİM TURGUT” onları yarı yolda bırakmayacaktır.

Kendi davasından bir karış şaşmadan “Hendeğimize Hizmet Etmek” adına bu yola çıkıyorum.

MHP İlçe Teşkilatımıza ve halkımıza bu güne kadar bana vermiş oldukları destekten dolayı en hasbi duygularla teşekkür ediyorum.

Davamla, ilkelerimle ve inandığım değerlerle Hendekli hemşerilerime verdiğim sözleri gerçekleştirmek adına çıktığım bu yolda Mevla’m mahcup etmesin.

MHP Belediye Başkan Adayı olduğum süreçte dahi bana teveccühte bulunan her kesimden ve siyasi görüşten hemşirelerimizin talepleri de başkanlığa aday olmam yönündeydi. Ben Şehrime ve Halkıma “Ahde vefa imandandır.” düsturuyla sırtımı dönüp gidemem. Sizler de takdir edersiniz ki aldığım bu karar benim için de çok zor olmuştur. Bu kararı verirken öncelikle Hendek halkına ve partime zarar vermeme hususunda kılı kırk yararcasına hassas davrandım. En başta bu yola çıkarken: “Niyet hayır, Akıbet hayır!” demiştim. Rabbim beni bu niyetimden almasın, alıkoymasın.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500