Advertbalık Advert yazıcı

YARIN SAKARYA’YA GELİYOR

YARIN SAKARYA’YA GELİYOR

YARIN SAKARYA’YA GELİYOR
YARIN SAKARYA’YA GELİYOR akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 449 kez okundu.

 

YARIN SAKARYA’YA GELİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın ilimize geliyor. Karasu’daki BMC Fabrikası’nın temelini atacak olan Erdoğan daha sonra Sakarya Spor Salonu’nda partisinin yerel seçimlerde yarışacak adaylarının tanıtım törenine katılacak

BMC OTOMOTİV
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın ilimize geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın 13.00’te BMC Otomotiv’in Karasu'daki "stratejik üssün" temelini atacak. Törende şirketin gelecek 50 yıllık vizyonu da açıklanacak. Törene Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın yanı sıra iş dünyasının önemli temsilcilerinin de katılması bekleniyor.
MİLLİ MOTOR
Törende, BMC Karasu Fabrikası'nın temeli atılacak, canlı bağlantıyla BMC İzmir Pınarbaşı Fabrikası'nın açılışı gerçekleştirecek ve BMC POWER'ın geliştirdiği yerli ve milli motor çalıştırılacak. Törende, Almanya'nın Hannover kentinde gerçekleştirilen IAA Otomotiv ve Yan Sanayii Fuarı'nda ilk kez dünya sahnesine çıkan BMC Tuğra kamyonu için hazırlanan reklam filminin ilk gösterimi de yapılacak.
ADAY TANITIMI
Temel atmada BMC POWER'ın geliştirdiği yerli ve milli motor çalıştırılacak. BMC, Sakarya'da tekerlekli muhtelif zırhlı araç, paletli zırhlı araç, lazer silahı, insansız zırhlı araç, dizel motor, hızlı tren, metro, bölgesel tren gibi raylı sistem araçları üretecek. Erdoğan 15.00’te Sakarya Spor Salonu’nda partisinin belediye başkan adaylarını tanıttıktan sonra adaylarla Ernaz Tesisleri’nde yemek yiyecek.

Kaynak : yenihaber

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500