Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

FEN LİSESİ MÜDÜRÜNE TEBRİK ZİYARETİ

FEN LİSESİ MÜDÜRÜNE TEBRİK ZİYARETİ

FEN LİSESİ MÜDÜRÜNE TEBRİK ZİYARETİ
FEN LİSESİ MÜDÜRÜNE TEBRİK ZİYARETİ akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 665 kez okundu.
Advert

FEN LİSESİ MÜDÜRÜNE TEBRİK ZİYARETİ

 Kısa adı S.A.B.A.H. olan Sakarya Afet Bilinçlendirme, Afete Hazırlama ve Arama Kurtarma Derneği Yönetimi Başkan İlhan Durgut, yöneticiler Kenan Certel ve Yılmaz Kara ile birlikte Yahyalı mahallesindeki Eyyüp Genç Fen Lisesine giderek geçtiğimiz yıl sonunda Okul Müdürlüğüne atanan Murat Yeşilbaş ile Müdür yardımcılığı görevine atanan Erkan Coşkun’u kutladılar ve yeni görevlerinde başarı dileklerini sundular.

Ziyarette bir konuşma yapan S.A.B.A.H. Derneği Başkanı İlhan Durgut Fen lisesinin başarıları ile Sakarya’da ses getirdiğini belirterek Akyazının gururu olmayı başardıklarını söyledi. Başkan Durgut ilçemiz öğrencilerinin okulunuza karşı daha fazla ilgi göstermeleri için gayret sarf edilmesini istedi.

Okul Müdürü Murat Yeşilbaş ta S.A.B.A.H. yöneticilerinin yaptıkları ziyaretten oldukça memnun olduklarını ifade ederek sivil toplum örgütü olarak sizlerin başarıları da bizleri gururlandırıyor. Sizleri en yakın bir zamanda okulumuzda eğitim vermeniz için şimdiden davet ediyorum şeklinde  konuştu.

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ali kenan coşkun     2018-12-31 Değerli gazeteci abilerimiz ve Okul Yöneticilerine başarılar diliyorum Akyazı'nın adını en iyi şekilde duyurmak için ellerinden geleni yapan abilerimize başarılar. İnşAllah Fen Lisesinden geleceğimiz olan umudumuz olan başarılı gençler çıkacaktır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI  YAPTIĞI AÇIKLAMADA  YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI YAPTIĞI AÇIKLAMADA YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ