Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

KENAN SOFUOĞLU’NUN DANIŞMANI DİYOR Kİ!

KENAN SOFUOĞLU’NUN DANIŞMANI DİYOR Kİ! “O şakayı biz isteyerek bu hataya düşürdük onu”.

KENAN SOFUOĞLU’NUN DANIŞMANI DİYOR Kİ!
KENAN SOFUOĞLU’NUN DANIŞMANI DİYOR Kİ!  
akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1422 kez okundu.
Advert

KENAN SOFUOĞLU’NUN DANIŞMANI DİYOR Kİ!

“O şakayı biz isteyerek bu hataya düşürdük onu”.

 

Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, geçtiğimiz gün yapmış olduğu paylaşımla birlikte gündeme düşmüş ve birçok kesim tarafından eleştiriye maruz kalmıştı.

Bu olayların ardından yapmış olduğu paylaşımı kaldıran Vekil Sofuoğlu’nun danışmanı Semih Bostanoğlu, konu ile alakalı bir açıklama yaptı.

 

İşte o paylaşım:

Meclisteki milletvekillerinin danışmanlara yaptıkları muameleleri gördük. 600 milletvekili içinden iddia ediyorum Kenan abim kadar danışmanlarına değer veren, yediği içtiği ayrı gitmeyen, aynı odada kalan bir millet vekili yoktur. Mecliste bizden ayrı oturduğunu gören bir tane danışman varsa cıksın konuşsun. Millet vekillerinin arasında değil , danışmanların arasında oturur sırf bizler için. Bu arada o şakayı biz isteyerek bu hataya düşürdük onu.

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adem Dinç     2018-12-29 Sn. Sofuoglundan; Sakarya il başkanlığının ve Akyazı Ak Parti il yönetimi ve belediye yönetimlerinin halk ile diyologunun sorgulamasını isterdik..... Beklentilerimizin boşa çıktığını gördük.... Recep Tayyip Erdoğan in yönetim anlayışından uzak il ve ilçe yönetimlerinin sorgulanması milletin arzusudur.....