Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

DENİZBANK VE SEPAŞ İŞ BİRLİĞİYLE FASTPAY İLE ELEKTRİK FATURASI ÖDEMELERİNDE YÜZDE 10 DAHA AZ ÖDEME AVANTAJI

DENİZBANK VE SEPAŞ İŞ BİRLİĞİYLE FASTPAY İLE ELEKTRİK FATURASI ÖDEMELERİNDE YÜZDE 10 DAHA AZ ÖDEME AVANTAJI

DENİZBANK VE SEPAŞ İŞ BİRLİĞİYLE FASTPAY İLE ELEKTRİK FATURASI ÖDEMELERİNDE YÜZDE 10 DAHA AZ ÖDEME AVANTAJI
DENİZBANK VE SEPAŞ İŞ BİRLİĞİYLE FASTPAY İLE ELEKTRİK FATURASI ÖDEMELERİNDE YÜZDE 10 DAHA AZ ÖDEME AVANTAJI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1059 kez okundu.
Advert

DENİZBANK VE SEPAŞ İŞ BİRLİĞİYLE FASTPAY İLE ELEKTRİK FATURASI ÖDEMELERİNDE YÜZDE 10 DAHA AZ ÖDEME AVANTAJI

Denizbank ve SEPAŞ, elektrik faturasını fastPay uygulamasından ödeyen tüketicilere fatura tutarının yüzde 10’u üzerinden, 10 TL’ye kadar daha az ödeme avantajı sağlayan bir iş birliğine imza attı.

 

İş birliği kapsamında DenizBank müşterisi olsun olmasın tüm fastPay kullanıcıları diledikleri kredi kartını fastPay’e tanımlayarak faturalarında daha az ödeme avantajından yararlanabiliyor; fastPay’i olmayan kullanıcılar ise saniyeler içinde uygulamayı indirerek fastPay’in tüm avantajlarına ulaşabiliyor.

 

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak üzere hizmetlerini teknolojinin son olanaklarıyla sunmaya odaklanan DenizBank, Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 2019 yılı boyunca fastPay ile yapılan ödemelerde, fatura dönemi başına 10 TL’ye kadar daha az ödeme imkanı sunuyor.

 

Buna göre kullanıcılar, DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın, mevcut fatura tutarını fastPay aracılığıyla ödemeleri durumunda hem 10 TL’ye kadar iade hem de sıfır komisyon avantajından yararlanabiliyor; söz konusu indirim tutarı kullanıcının fastPay bakiyesine yükleniyor. Kullanıcılar diledikleri kredi kartını fastPay’e bağlayarak ya da fastPay bakiyelerine para yükleyerek faturalarını 7/24 kolaylıkla ödeyebiliyorlar. Hâlihazırda fastPay’i olmayan kullanıcılar ise uygulamayı indirerek tüm avantajlarından faydalanabiliyor.

 

“fastPay herkes için her yerde ödeme kolaylığı ve avantajlar sağlıyor”

 

fastPay’in, sunduğu özellikler, işbirlikleri ve kampanyalarla kullanıcılarına önemli faydalar sağladığına dikkat çeken DenizBank Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri Grup Müdürü Lütfi Akbulut şöyle konuştu; “DenizBank olarak hizmetlerimizi müşterilerimize her zaman teknolojinin son olanakları ile götürmeye, sektörümüzde çığır açan uygulamaları hayata geçirmeye odaklanıyoruz. Bu doğrultuda fastPay üzerinden kredi kartı ile yapılan tüm fatura ödemelerine 0 (sıfır) komisyon avantajımızı, şimdi de sektörde bir ilk olan daha az ödeme kampanyalarımızla devam ettiriyoruz. Sakarya Elektrik Perakende Satış AŞ ile yaptığımız anlaşma sayesinde vatandaşlarımız fatura ödemelerini fastPay ile diledikleri zaman, diledikleri yerde rahatça yapmanın yanı sıra, %10 daha az ödeme avantajından yararlanabilecekler. 2019 yılı boyunca sürecek kampanyamız kapsamında, bir fatura döneminde 10 TL’ye kadar iade faydası sağlayarak kullanıcılarımızın aile ekonomilerine katkıda bulunmuş olacağız. fastPay ile fatura ödemelerinde başlattığımız kullanıcı faydasına odaklı çalışmalarımız artarak devam edecek.”

 

“fastPay ile Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce illerinde bir ilki gerçekleştirdik”

 

Söz konusu işbirliğine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sepaş Enerji Genel Müdürü Hakan Çağrı Poyraz şunları söyledi; “Sepaş Enerji olarak, müşterilerin hayatlarını kolaylaştıracak yeni uygulamaları hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. Denizbank ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği kapsamında da müşterilerimizin üzerindeki fatura yükünü hafifletmeyi hedefledik."

 

Yenilikçi ödeme sistemlerinde fark yaratan uygulama: fastPay

 

Dünyanın ilk Handsfree (Bluetooth) ödemesi olarak öne çıkan fastPay, DenizBank müşterisi olmayan kullanıcılara da hizmet veren açık bir platform sunuyor. fastPay kullanıcıları, tüm bankalara ait kredi kartlarını ekleyerek hiçbir ek masraf ödemeden faturalarını ve site aidatlarını rahatlıkla ödeyebiliyor istanbulkart’larına diledikleri yerde ve zamanda kolayca yükleme yapabiliyor ve anlaşmalı üye işyerlerinde cüzdanları yanında olmasa bile sadece cep telefonu ile ödeme yapabiliyor.

Anlaşmalı iş yerleri ve e-ticaret ödemelerinde de hayatı kolaylaştıran fastPay, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderme ve ATM’den kartsız para çekebilme özellikleri de sunuyor. fastPay; App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz indirilebiliyor. Detaylı bilgi içinwww.fastpay.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

DenizBank Hakkında

 

DenizBank, 1997 yılında bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınarak yolculuğuna başladı. Ekim 2006’da Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia bünyesine katılan banka, 6 yıl boyunca Dexia ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdürdükten sonra, 28 Eylül 2012 itibarıyla Rusya’nın en büyük bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başladı. 1 Temmuz 2013 itibarıyla ise Citi’nin Türkiye’deki Bireysel Bankacılık Bölümü’nü, 600 binden fazla müşteri ve 1.400’e yakın çalışanı ile devraldı.

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu, 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla kuruldu. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 721 şubesi ile 14 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra beş yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, altı yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI  YAPTIĞI AÇIKLAMADA  YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI YAPTIĞI AÇIKLAMADA YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ