istanbul escort

Advert ÇİKOLATA Advert Balıkçı Hüseyin

ATSO HEYETİ SAKARYA VALİSİ AHMET HAMDİ NAYIR’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

ATSO HEYETİ SAKARYA VALİSİ AHMET HAMDİ NAYIR’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

ATSO HEYETİ SAKARYA VALİSİ  AHMET HAMDİ NAYIR’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
ATSO HEYETİ SAKARYA VALİSİ  AHMET HAMDİ NAYIR’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 927 kez okundu.
Advert

ATSO HEYETİ SAKARYA VALİSİ

AHMET HAMDİ NAYIR’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

ATSO heyeti Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayır’ı makamında ziyaret etti

 

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı Muzaffer Başer,Meclis Başkan Vekili A.Cemal Var , Gülden Evran,  Yönetim Kurulu Üyeleri Aydın Sert,Mehmet Öztürk Meclis Üyeleri İ.Selçuk Curoğlu , Emre Özdemir ve Genel Sekreter Yalçın Karaçayır İlimizin yeni Valisi Ahmet Hamdi Nayır’a “hoş geldin” ziyaretinde bulundu. 

 

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar yeni Valimize “İlimize hoş geldiniz” dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü. “Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası 1974 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bugüne Akyazı’nın Ticaretine ve Sanayisine yön veren, ilçenin kalkınmasında önderlik yapan bir kuruluştur.  Sakarya’nın da önemli İlçelerinde biri olan Akyazı, Sanayisi, Turizmi ve Tarımı ile iç içe doğa harikası bir İlçedir. ATSO olarak bizde bu güzel ilçemizin daha yaşanabilir, daha güzel ve daha yeşil bir ilçe olması konusunda hassas davranıyoruz. Hedefimiz çevreyi ve akarsularımızı kirletmeyen Sanayinin Akyazı’da faaliyette olmasıdır. Bu konuda kararlılığımız sürüyor.

 

Başkan Bayraktar, Sayın Valim sizlerin de desteğiyle, birlik ve beraberlik içerisinde  İlçemizi Tarım, sanayi ve turizm ile birlikte daha da  iyi yaşanır, müreffeh  bir şehir haline getirmek.  Bir başka hedefimiz Akyazı’da işsizliği tamamen bitirmek. Yeni yatırımcıların faaliyetlerini arttırmalarıyla  birlikte ilçemizde işi olmayan, yada iş arayan işsiz bırakmamak dedi.

 

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayır’da  yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve en kısa zamanda iade-i ziyarette bulunacağını söyledi. Yapılan ziyaret için Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar’ın başkanlığındaki ATSO heyetine teşekkür ediyorum dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500