istanbul escort

HAK EDEN HİZMETİ ALIYOR AKYAZI BAKIYOR

HAK EDEN HİZMETİ ALIYOR AKYAZI BAKIYOR

HAK  EDEN HİZMETİ ALIYOR  AKYAZI BAKIYOR
HAK  EDEN HİZMETİ ALIYOR  AKYAZI BAKIYOR akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1090 kez okundu.
Advert

HAK  EDEN HİZMETİ ALIYOR

AKYAZI BAKIYOR

Yenilenen Asfaltla Rahat Ulaşım

Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni yüzüne kavuşturulan Karapürçek Yazılıgürgen Mahallesi Muhtarı Kadir Geyve, “Altyapımız yenilendi. Asfalt ile vatandaşlarımız rahat bir ulaşıma kavuştu. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na, Belediye Başkanımız Orhan Yıldırım’a ve tüm çalışan ekiplere teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla asfalt çalışmaları sürdürülüyor. Bu kapsamda Karapürçek’e bağlı Yazılıgürgen Mahallesi’nin tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından asfalt çalışmalarıyla yeni yüzüne kavuşturulması bölgede memnuniyet oluşturdu. Daha önce de Başkan Toçoğlu, mahalleye yaptığı ziyarette vatandaşlarla buluşmuş, çalışmaların hayırlı olmasını dilemişti. Yazılıgürgen Mahalle Muhtarı Kadir Geyve, çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

Hizmet teşekkürü
Kadir Geyve, “Mahallemizde SASKİ’nin altyapı çalışmaları tamamlandı. Büyükşehir sayesinde mahallemizde yollar yenilendi. Altyapımızın yenilenmesiyle birlikte mahallemizde su kesintisi yaşanmıyor. Allah’a şükürler olsun her şeyimizi tamamladık. Asfaltın yenilenmesi sayesinde vatandaşlarımız rahat bir ulaşıma kavuştu. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na, Belediye Başkanımız Orhan Yıldırım’a ve tüm çalışan ekiplere teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500