ATSO ve ATB’DEN MUZAFFER BAŞER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ATSO ve ATB’DEN MUZAFFER BAŞER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ATSO ve ATB’DEN MUZAFFER BAŞER’E  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ATSO ve ATB’DEN MUZAFFER BAŞER’E  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 922 kez okundu.
Advert

ATSO ve ATB’DEN MUZAFFER BAŞER’E

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, ATB Yönetim Kurulu Başkanı A.Şener Bayraktar, ATB Meclis Başkanı Vedat Böcek Genel Sekreterler Yalçın Karaçayır ve Adem İsmail Teyfikoğlu ile birlikte THK Denetim Kurulu Başkanı Muzaffer Başer’i Ziyaret etti.

ATSO ve ATB heyeti geçtiğimiz haftalarda THK’nda yapılan seçim ile Tekrar Denetim Kurulu Başkanlığına seçilen Muzaffer Başer’e Ankara’da THK’ndaki makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette ATSO Başkanı Bayraktar, 1925 yılında Türkiye’de havacılık sanayisini kurmak havacılığın askeri, ekonomik, sosyal ve siyasal önemini anlatmak,askeri, sivil, sportif ve turistik havacılığın gelişmesini sağlamak. Bütün bunlar için gerekli araç ve gereci hazırlamak, personeli yetiştirmek ve uçan bir Türk gençliği yaratmak için Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emirleri ile kurulmuş olan güzide kurumumuzdaki görevinizde başarılar dileriz,dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başer, görevimiz süresince Ulu Önde Atatürk’ün emriyle kurulan Kurumumuzdaki görevimi en iyi şekilde yürüterek sürdüreceğini belirterek ATSO ve ATB heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nimet durahim     2018-11-15 Tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim
Nimet durahim     2018-11-15 Tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim
Cemal Başer     2018-11-15 Hayırlı olsun