İLK RESMİ MÜRACAATI SELÇUK YAŞAR YAPTI

İLK RESMİ MÜRACAATI SELÇUK YAŞAR YAPTI

İLK RESMİ MÜRACAATI SELÇUK YAŞAR YAPTI
İLK RESMİ MÜRACAATI SELÇUK YAŞAR YAPTI
Bu içerik 1799 kez okundu.
Advert

İLK RESMİ MÜRACAATI SELÇUK YAŞAR YAPTI

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan BİMTAŞ ‘ta Kalite Yönetimi ve Halkla İlişkiler Yöneticiliği, Basın Danışmanlığı, Özel Kalem Müdürlüğü görevlerini yürütmekte olan Selçuk Yaşar, 1977 yılında Akyazı’da doğan ilk orta ve lise tahsilini Akyazı’da tamamlayan ve 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden “Beden Eğitimi Öğretmeni” unvanıyla mezun olan Selçuk Yaşar evli ve 4 kız çocuğu babasıdır.

 

İLK RESMİ MÜRACAATI SELÇUK YAŞAR YAPTI

Selçuk yaşar 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçiminde Akyazı Belediye Başkanlığı için aday adaylık müracaatını yapan ilk isim oldu.

Partisinin İlçe teşkilat binasına gelen Selçuk Yaşar aday adaylığı müracaat dilekçesini Partinin Siyasi İşlerden sorumlu Başkanı yardımcısı Talip Boğaz ile Teşkilattan sorumlu Başkan yardımcısı Osman Öztürk’e teslim etti. Müracaat töreninde İlçe Başkanı Fevzi Bora ile Belediye Başkanlığına aday adayı olacağını açıklayan  Ekrem Çoruhlu ile bazı partililer ve Selçuk Yaşar’ın yakınları dostları katıldı.

Törende konuşan Selçuk Yaşar şunları söyledi

“ Ben bu göreve gönülleri yapmak için talibim. Güzel İlçeme hizmet etmek istiyorum. Onun için bu yarışta bende varım dedim. Öncelikli olarak İlçe teşkilatımı kutlamak istiyorum. Kutlamamın nedeni gerek seçimlerde ve gerekse son yapılan referandumda Marmara birincisi olma başarısı göstermiş olmasındandır. AK Partililer her zaman dava adamı olmuşlardır. Ben de davanın adamıyım ve bütün bilgi ve tecrübelerimi doğduğum, büyüdüğüm ilçem için kullanmak istiyorum. O nedenle aday adaylığı müracaatımı yaptım”

İstanbul Büyükşehir belediyesi çatısı altında BİMTAŞ’ta şehircilikle ilgili ulusal ve uluslararası her ölçek ve türde projelerin hazırlanması ve uygulanmasında bulundum diyen ve İstanbul basın platformu ve Türkiye Özel Kalem Müdürleri Platformu istişare kurulu üyesiyim diyen Selçuk Yaşar, kendisine görev verilmesi halinde Akyazı için arkadaşları ile birlikte hazırladığı 2023 vizyon planını hayata geçireceğini söyledi ve aday adaylığım süresi de dahil olmak üzere seçim sonuna kadar Akyazı’da çalmadık kapı, sıkılmadık el ve dokunmadık sırt bırakmamaya kararlıyım dedi ve müracaat törenine katılanlara teşekkür etti.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500