EKREM ÇORUHLU PROJELİRİNİ PAYLAŞTI

EKREM ÇORUHLU PROJELİRİNİ PAYLAŞTI

EKREM ÇORUHLU PROJELİRİNİ PAYLAŞTI
EKREM ÇORUHLU PROJELİRİNİ PAYLAŞTI
Bu içerik 2367 kez okundu.
Advert

EKREM ÇORUHLU PROJELİRİNİ PAYLAŞTI

Ak parti Akyazı belediye başkan aday adayı olduğunu ilk açıklayan isim Ekrem Çoruhlu görev verildiği takdirde beş yılda ilçe için ihtilaç olan ve hizmete sunacağı  önemli hizmetlerle ilgili projeleri Akyazı halkı ile soysal medya sayfasından paylaştı

İŞTE O PAYLAŞIM

Çok değerli Akyazılı hemşerilerim bildiğiniz üzere Önümüzde bir mahalli idareler seçimi var. Bu seçimlerde Ak Parti Akyazı Belediye Başkanlığına Aday adaylığım kamuoyu bilgisi dahilindedir. Resmi müracaatlar başladığında da prosedürü tamamlayarak müracaatımı yapacağım.
Akyazı Buğdaylı doğumluyum İlçemizin her türlü sorununa vakıfım tüm bu sorunların tamamını çözmeye Akyazımızı hak ettiği yere taşımaya görev verilir halkımız da teveccüh ederse Marka şehir yapmaya talibim.
29,5 Yıl Tarım Kredi Kooperatiflerinde birçok kademede görev yaparak alnının akıyla emekliye ayrılmış bir kardeşinizim. Benim gibi Aday adayı birbirinden değerli arkadaşlarım var bir kişi seçilecek oda Allah kime nasip ederse o olacaktır.

Ben Akyazı’mıza görev verilir ise yapmayı planladığım biri Uyuşturucuyla mücadele eylem planı olmak üzere 7 adet projemi kamuoyuyla paylaştım
Projelerimiz
1- Uyuşturucuyla mücadele eylem planı.
2- Termal Şehir Projesi.
3- Termal Tarım ve Termal Bölgeler projesi
4- Her yıl uygulamalı Tarım Fuarı projesi
5- Mudurnu Regülasyonu ve Millet Bahçesi projesi
6- Lojistik Bölge projesi
7- Mobilyacılar sanayi ve Satış yerleri projesi

Düşündüm ki Akyazı’mız Başkan kim olursa olsun bu Projeleri de dikkate alsın istediği gibi kullansın sonuçta Akyazı kazanacaktır. Bana görev verilir ise Bu Projeleri hiç kuşkusuz ki gece gündüz 5 yıl çalışarak yapmaya talibim. Bunun yanında devam eden projeler var onlarında sahibi olacağız. Örnek; Kentsel dönüşüm çok iyi bir projedir gerekirse revize ederiz fakat Akyazı için önemlidir. Terminal Projesi sonuçlanmasını bekliyorum eksik veya yarım kalırsa oda bizim önceliklerimizden olacaktır. Ayrıca bir önceki dönemden gelen Devlet hastanesi yanındaki AVM projesi sorunlar neyse en kısa sürede çözülmesi için elimizden geleni var gücümüzle yapacağız. Velasılı Akyazı’mızın kör kuruşunun hiçbir yerde heba olmasına müsaade etmeyeceğiz.
HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ 
KAZANAN AKYAZI OLACAK
Ekrem ÇORUHLU

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAYIP DÖRT MİLYON TL İÇİN MÜFETTİŞ GELİYOR
KAYIP DÖRT MİLYON TL İÇİN MÜFETTİŞ GELİYOR
TOPLANTIDA AS AKYAZISPOR’A  100.000.00 TL VERİLMESİ KARARI ÇIKTI
TOPLANTIDA AS AKYAZISPOR’A 100.000.00 TL VERİLMESİ KARARI ÇIKTI