KOBİ DESTEK NEFES KREDİSİ ATSO ÜYELERİNE VERİLİYOR

KOBİ DESTEK NEFES KREDİSİ ATSO ÜYELERİNE VERİLİYOR

KOBİ DESTEK NEFES KREDİSİ  ATSO ÜYELERİNE VERİLİYOR
KOBİ DESTEK NEFES KREDİSİ  ATSO ÜYELERİNE VERİLİYOR akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 920 kez okundu.
Advert

KOBİ DESTEK NEFES KREDİSİ  ATSO ÜYELERİNE VERİLİYOR

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, KOBİ Destek Nefes Kredisi ATSO Üyelerine 10.000.000,00.-Tl Odamızca tahsis edilerek kullanıma açıldığını bildirdi.

 

Başkan Bayraktar, içinde bulunduğumuz ekonomik süreçte, ülke ekonomisinde önemli yer tutan KOBİ’lerin en büyük sorunları arasında finansmana erişimde yaşanan sıkıntılar ve enflasyon üzerindeki kredi faizleri yer almaktadır. Bu nedenle KOBİ’lerin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere 2017 ve 2018 yılının başında  başarı ile gerçekleştirilen ve üyelerimize dağıtılan 1.900.000,00.-TL. ‘TOBB KOBİ DESTEK NEFES KREDİSİ’ projesi tekrarlanması için Odamız ve diğer odaların talepleri ile gündeme getirilerek kararlanması sağlanmıştır. Kullanıma açılan Proje; Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası işbirliği ile üyelerimize verilecektir. 2018 yılında TOBB Nefes Kredisi için Odamız üyelerine Odamızca tahsis edilen  10.000.000,00.-Tl (onmilyon) olarak verilmeye başlanmıştır. KOBİ niteliğindeki Oda üyelerimize yukarıda yazdığımız bankalar tarafından, aylık % 1,85 faiz Yıllık 22,20 oranında verilecektir. Kullandırılacak Kredi vadesi ilk 6 ay anapara ödemesiz, takip eden 12 ay eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay vadeli  olarak kullandırılmaya başlanmıştır.

 

Başkan Bayraktar ATSO üyesi firmalar Odamıza gelerek ‘TOBB Nefes Kredisi Başvurusu’ için faaliyet belgesi alarak Ziraat Bankası, Denizbank, Halk Bankası, Vakıflar Bankası, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankaları Akyazı Şubelerine TOBB KOBİ Destek Nefes Kredisine başvuruda bulunabileceklerdir. Üyelerimizin KOBİ Destek Nefes Kredisinden mümkün olduğunca faydalanmasını bekliyoruz. dedi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ  İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
31 MART SONRASI   BEŞ YILIN  GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?
31 MART SONRASI BEŞ YILIN GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?