Reklamı Geç
Advert
Advert BALIK

GÜREŞ TURNOVASI 29 EKİM’DE AKYAZI’DA

GÜREŞ TURNOVASI 29 EKİM’DE AKYAZI’DA

GÜREŞ TURNOVASI 29 EKİM’DE AKYAZI’DA
GÜREŞ TURNOVASI 29 EKİM’DE AKYAZI’DA akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1691 kez okundu.
Advert

GÜREŞ TURNOVASI 29 EKİM’DE AKYAZI’DA

Dünya şampiyonu milli güreşçi Antrenör Kamil Özdağ

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Akyazı’da serbest stilde güreş turnuvası yapılacağı müjdesini verdi.

Kamil Özdağ, güreş İl temsilcisi Secati Eker’le yaptıkları görüşmeden sonra Cumhuriyet Bayramında İl genelinden davet edilecek olan güreş takımlarının katılacağı bir turnuva düzenleme kararı aldıklarını söyledi.

Cumhuriyet kupası adı altında düzenlenecek olan turnuvaya kendilerinin 15 güreşçi ile katılacaklarını belirten Kamil Özdağ, yıldızlar kategorisinde yapılacak olan serbest stil güreş turnuvasında Akyazı’nın ev sahipliğinde Atatürk spor salonunda yapılacağını söyledi. Kamil Özdağ, okulların açılmasıyla birlikte çalışma saatlerinde küçük bir değişiklik yaptıklarını söyleyerek, güreş ordumuza yeni yeni isimler katmayı hedefliyoruz ve çalışmalarımızı da bu yolda yapıyoruz dedi.

Yuvalak yolu üzerinde kendi adını taşıyan spor salonundaki çalışmaların artık sona yaklaştığının da müjdesini veren Kamil Özdağ, salonun hizmete girmesiyle birlikte güreşçilerin daha rahat ortamda çalışma şansı bulacağını belirterek kendilerine yer veren yerel basına ve haber sitelerine güreş sporuna gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle teşekkür etti.      

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN  ATAMALAR
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN ATAMALAR