Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

ATSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜ İSA COŞARA ZİYARET

ATSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜ İSA COŞARA ZİYARET

ATSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜ İSA COŞARA ZİYARET
ATSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜ İSA COŞARA ZİYARET akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1003 kez okundu.
Advert

ATSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜ İSA COŞARA ZİYARET

Atso Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı   Muzaffer Başer ile birlikte Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanarak göreve başlayan Emniyet Müdürü İsa Coşar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Bayraktar ziyaretinde Müdür Coşar’a yeni göreviniz hayırlı olsun. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizin huzuru, güveni ve refahı için çalışacağız. Her zaman polis teşkilatımızın yanında olmaya, onların işlerini kolaylaştırarak ülkemizin huzurunu bozmak isteyen  şer odaklarına asla fırsat vermeyeceğiz. Akyazı’mızın asayişi,  huzuru ve güvenliği sağlamak için elinizden geleni fazlasıyla yapacağınıza eminiz. ATSO olarak bizimde bu konuda üzerimize düşen görev neyse    bu güne kadar yaptığımız gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Emniyetimizle iş birliği halinde olmayı sürdüreceğiz, dedi.

Emniyet Müdürü Coşar , ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar ve Meclis Başkanı Başer’e yaptıkları ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek,İlçemizin asayişi , huzur ve güvenini sağlamak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Sizlerden aldığımız destekle  ilçemizi daha da yaşanır huzurlu ve güvenli ilçe yapacağız, dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500