istanbul escort

Advert ÇİKOLATA Advert Balıkçı Hüseyin

MUHALEFETE GÖRE AKYAZI BELEDİYESİ

MUHALEFETE GÖRE AKYAZI BELEDİYESİ

MUHALEFETE GÖRE AKYAZI BELEDİYESİ
MUHALEFETE GÖRE AKYAZI BELEDİYESİ akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1169 kez okundu.
Advert

MUHALEFETE GÖRE AKYAZI BELEDİYESİ

MHP Akyazı İlçe teşkilatı önceki akşam basın mensupları ile bir araya geldi.Toplantıda konuşan MHP Akyazı ilçe başkanı Ali dertli

Akyazı’da sorunlar her geçen gün artıyor dedi.

100 bine yaklaşan nüfusuyla Akyazı’nın önemli bir İlçe olduğunun altını çizen MHP İlçe Başkanı Ali Dertli sorunlarında çoğaldığını ifade ederek konuyla ilgili görüşlerini şöyle anlattı

“ İlçemizin önemli sorunları var.

Terminal, Mezbahane, Trafik, Otopark, Acemali deresi, şu anda ilk aklıma gelen sorunlar. Bunların üstesinden Belediyemizin gelmesi gerekiyordu. Maalesef gelemedi v e sorunlar her geçen daha da büyüyerek devam ediyor.

Ayrıca bazı Mahallelerimizde bir türlü bitirilemeyen alt yapı çalışmaları, buna bağlı olarak bozulan yolların bir türlü yapılamıyor olması da insanlarımızı derinden üzüyor ve sıkıntı yaşamalarına neden oluyor. Belediyemizin bu eksiklerin giderilmesi konusunda geride bıraktığımız 5 yıllık çalışma döneminde beklenen adımlarını atmamış olması üzüntümüzü daha da derinleştirmiştir”

Belediyemizin yapamadıklarının yanında yaptığı güzel çalışmalarda var. MHP olarak biz yapılanları destekliyor, yapılamayanları da eleştiriyoruz diyen MHP İlçe Başkanı Ali Dertli, parti olarak Akyazı’da yapılanları, yapılamayanları, konuşulanları adım adım takip ediyoruz. Aylık Meclis toplantılarında Partimiz Üyeleri bir ay içinde elde ettikleri bilgiler ışığında toplantılarda söz alarak konuşmalar yapıyor, yazılı ve sözlü sorularda soruyorlar. Üzülerek ifade etmeliyim ki sorduğumuz sorulara olumlu ya da olumsuz yanıt alamıyoruz. Bizde bu durumdan muzdaripiz dedi.

Yapılan Meclis toplantılarında sürekli olarak yer satışlarının hazırlanan gündem maddelerinde yer alıyor olması gerçekten bizi üzüyor. Meclis Üyesi arkadaşlarımız satışlarla ilgili olarak alınan kararların birçoğuna şerh koymak suretiyle satılmamasını istiyor ama sayısal eksikliğimiz yüzünden Üyelerimizin yaptığı sadece şerh koymada kalıyor diyen MHP İlçe Başkanı son meclis toplantısında Başkan Akcan’ın Meclis Üyelerine hitaben sarf ettiği 5 yıl içinde yaptıklarımızdan dolayı bize Allah bile he sap sormaz. Korkmayın” şeklinde bir ifadede bulunması son derece yanlıştır, kısaca söylemem gerekirse Akyazı’mız maalesef iyi yönetilmiyor. O nedenle sorunlar eksileceği yerde daha da artıyor. Biz de yapılan ittifak zarar görmesin diye hem konuşmalarımıza hem de eylemlerimize dikkat ediyoruz dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ  İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
31 MART SONRASI   BEŞ YILIN  GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?
31 MART SONRASI BEŞ YILIN GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?